dnes
Pondělí - zatazeno
1°C
zítra
Úterý - polojasno
1°C
pozítří
Středa - zatazeno
2°C
Pokus o rekord: Nákupní galerie Myslbek chce vytvořit největší květinové srdce z 813 růží
Květinové srdce se v průběhu valentýnské neděle promění v srdce složené ze zamilovaných fotografií.

Pokus o rekord: Nákupní galerie Myslbek chce vytvořit největší květinové srdce z 813 růží

Nákupní galerie Myslbek (NGM) připravuje na Valentýna nevšední událost, přímo v pasáži se pokusí vytvořit rekord – největší květinové srdce. Speciálně pro tuto příležitost oslovila ke spolupráci pražskou Střední odbornou školu stavební a zahradnickou, která nejen, že dodá 813 rudých růží zbavených trnů, ale její studenti budou po celou dobu o květinové srdce pečovat. 

Zároveň to budou právě budoucí zahradní architekti a aranžéři, kteří se pokusí v pátek 12. února dopoledne za účasti odborného dozoru agentury Dobrý den o rekord.

„Když nás na sklonku loňského roku oslovila Nákupní galerie Myslbek, zdali bychom s ní realizovali valentýnskou akci, byli jsme potěšeni a spolupráci přijali. Pro naše studenty bude tento projekt velkým přínosem, kdy své teoretické znalosti mohou uplatnit přímo v praxi. Valentýn v Myslbeku je pro ně tak říkajíc ,akce naostro´. Zbavit trnů a odborně ošetřit 813 růží, vložit je do ampule s vodou, a to vše bez jediné chyby, jelikož květiny musí vydržet v čerstvém stavu několik dní, to bude ta pravá výzva,“ uvedl vedoucí projektu Jan Stibor.

Srdce o rozměrech jeden a půl krát jeden a půl metru z živých růží bude k vidění od pátku až do valentýnské neděle 14. února, kdy přímo v pasáži bude k dispozici fotograf z PolaroidLove. Zákazníci budou mít jedinečnou možnost nechat se u rekordně velkého květinového srdce zvěčnit, a to hned dvakrát.

valenty-myslbek-nahled

Zamilovanou vzpomínku dostanou dárkem společně s čokoládou Merci a voňavým potěšením – růží přímo z valentýnského srdce, která bude vyměněna za jejich druhou fotografii. Květinové srdce se tak během neděle promění v srdce složené ze zamilovaných polaroidových fotografií.

Nákupní galerie Myslbek bude na Valentýna nejen provoněna růžemi, ale i prostoupena láskou,“ lákají organizátoři projektu.


Další články
Nahoru