dnes
Neděle - zatazeno
6°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
5°C
pozítří
Úterý - obcasny-dest
11°C
Pražský sport

Pohybové studio K6 zve na Tabatu

Možná někteří z vás o této metodě již slyšeli a někteří to slyšíte poprvé. Jedná se o nový a zajímavý způsob tréninkové metody, která se považuje za velmi náročnou. Revoluční způsob tréninku je pojmenován po japonském lékaři jménem Izumi Tabata.

Kardiovaskulární trénink, při kterém se prokazatelně velmi rychle zlepšuje výkonnost ve velmi krátkém čase. Cvičení se skládá z osmi 20vteřinových cviků prováděných na 100 %, tyto cviky jsou proloženy 10vteřinovým odpočinkem. Právě tento 10vteřinový odpočinek je klíčem k efektivitě Tabaty.

Tabata nabízí způsob jak se dostat velmi rychle do formy. Tato tréninková metoda však byla původně vyvinuta pro vrcholové sportovce, takže není vhodná pro naprosté začátečníky. Měla by být vykonávána jedinci se slušnou fyzickou kondicí a především dobrým zdravotním stavem.


Kromě tohoto cvičení jsou připraveny v Pohybovém studiu K6 na Žižkově hodiny pro ty, kteří chtějí přivítat jaro a být fit.

RELAXAČNÍ CVIČENÍ – Lekce jsou zaměřeny na uvolňování a protahování všech svalových skupin, na správné dýchání při cvičení a uvolnění mysli od každodenního stresu.

FIT BALL – cvičení na velkých míčích

COMBO CHAIR
 – Žádné relaxační cvičení! Ale ucelený skupinový program na Combo chair, který si zamilujete. Cvičení na této multifunkční židli je ideální pro ty, kteří touží rozvinout tělesnou sílu, posílit stabilitu a výrazně zlepšit celkový tělesný stav.

REFORMER – Unikátní způsob cvičení metody pilates.
Skupinové cvičení na stojích Reformer, kterému propadla nejedna česká i zahraniční celebrita.

Zelenky-Hajského 8, Praha 3 – Žižkov


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

V Praze 9 se uskuteční fotbalové mistrovství, při každém zápase hrají jen dva hráči

28. září 2017 v 18:23 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Jsi fotbalista a chceš si vyzkoušet něco nového a netradičního? Zastav se v obchodním centru Galerie Harfa, kde proběhne Mistrovství ČR ve fotbale 1vs1. Hlavní výhra 5000 korun + další hodnotné výhry pro prvních 8 hráčů.

Smrt Spartě, papouškoval slávista Stoch. Případ řeší disciplinárka

25. září 2017 ve 12:39 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Když fotbalová Slavia minulou středu porazila v pohárovém utkání na svém hřišti Třinec 5:1, tradiční děkovačky s fanoušky se účastnil i Miroslav Stoch. Jelikož byl strůjcem obratu favorita v druhém poločase, ujal se předříkání. Jeden z členů kotle mu však poradil starou verzi, jejíž součástí je...

Dukla opět podpoří dětské hemofiliky, věnuje jim derby se Spartou

25. září 2017 v 11:26 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

I v letošní sezoně pokračuje partnerství Dukly s neziskovou organizací Hemojunior, která sdružuje dětské hemofiliky. Tentokrát jim věnuje fotbalový klub domácí utkání se Spartou, které se odehraje v sobotu 30. září od 20 hodin. 

H-Triatlon chystá pražský podzimní čtyřboj - hod oštěpem, sprint, vrh koulí a skok daleký

22. září 2017 v 08:00 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Sdružení H-Triatlon pořádá již tradiční podzimní čtyřboj, který se uskuteční v neděli 24. 9. 2017 ve sportovním centru Prosek na Praze 9. Všichni aktivní sportovci a sportovní nadšenci se mohou těšit na kombinaci čtyř disciplín – hod oštěpem, sprint, vrh koulí a skok daleký. Účastníci mohou...

Další články
Nahoru