dnes
Čtvrtek - oblacno
7°C
zítra
Pátek - oblacno
5°C
pozítří
Sobota - snih
2°C
Pražský sport

Pohybové studio K6: Cvičte Pilates! A potom zregenerujte na masáži

Cvičení Pilates procvičuje několik svalových skupin zároveň hladkým, plynulým pohybem. Vyvinutím správné techniky můžete skutečně naučit svoje tělo pohybovat se bezpečněji a efektivněji.

Pilatesu propadla nejedna česká i zahraniční celebrita. Buďte IN a přijďte vyzkoušet do Pohybového studia K6, Zelenky-Hajského 8, Praha 3. Více o možnostech, které cvičení přináší, najdete ZDE.

Masáže po cvičení
Masáže jsou úžasným prostředkem, jak pomoci či ulevit unavenému organismu, zmírnit stres a předcházet bolestem. V Pohybovém studiu K6 vám nově nabízí pro obnovu vašich fyzických i duševních sil široké spektrum masáží prováděných zkušenou masérkou, která poradí s výběrem.
•    Breussova masáž
•    Indická antistresová masáž hlavy
•    Medová masáž
•    Regenerační masáž
•    Relaxační masáž
•    Anti-celuloidová masáž a skořicový zábal
•    Body peeling

Pohybové studio K6, Zelenky-Hajského 8, Praha 3 – Žižkov. Telefon na recepci Pohybového studia K6: +420 775 627 799+420 775 627 799.


Fisaf pořádá workshop Mentální trénink (nejen) pro trenéry

20. prosince 2017 v 10:05

Český svaz aerobiku a fitness Fisaf.cz pořádá 20. ledna 2018 unikátní celodenní workshop nazvaný Mentální trénink pro trenéry. Vede ho akreditovaný profesionální kouč pro osobní rozvoj a fitness, trenér David Huf, a je určen trenérům, instruktorům, ale také široké veřejnosti – zkrátka každému, kdo...

Nový kurz: Instruktor Děti na startu

19. prosince 2017 v 15:06

Valná většina českých dětí začíná s pohybovými aktivitami až v době školní docházky. Rodiče je pak často přihlásí na specializovaný sport. Ideální přitom je, aby se děti začaly hýbat co nejdříve, osvojily si všeobecné pohybové dovednosti a hlavně – aby měly z pohybu radost. K tomu všemu je vede...

Další články
Nahoru