dnes
Úterý - mlha
15°C
zítra
Středa - zatazeno
16°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
15°C
Pohozená krabice ukrývala prochladlé štěně
O fenku se už starají v trojském útulku. Foto (3x): MP Praha

Pohozená krabice ukrývala prochladlé štěně

Kňučení ozývající se z krabice pohozené na trávníku ve Vysočanech upoutalo v sobotu večer pozornost kolemjdoucího muže. Ten ve stísněném prostoru objevil prochladlé štěně.

Nálezce odnesl zvíře domů do tepla a další den ho odvezl do trojského útulku pro opuštěná zvířata. Tam si přítulnou fenku převzali ošetřovatelé a po nezbytné péči bude následně předána do nového domova.

„Velký dík patří pozornému muži, který vzhledem ke chladnému počasí a teplotám pod nulou zvíře zachránil před možným uhynutím,“ uvedla v tiskovém prohlášení Městská policie hl. m. Prahy, která útulek provozuje.

V útulku musí nalezené zvíře strávit pár týdnů v karanténě, následně se může stěhovat za někým, kdo o to projeví seriózní zájem.

fenka-v-krabici

fenka-v-krabici-2


Cibulka, Buďánka nebo hájovna. Participativní rozpočet Prahy 5 zná vítěze

Včera v 07:57

V neděli 13. října skončilo hlasování o letošních návrzích podaných do Participativního rozpočtu Prahy 5. Bylo podáno celkem deset návrhů a do celkové částky 15 milionů korun se vešlo prvních deset.

Praha 11 zve na jednání Komise pro životní prostředí

19. října 2019 v 08:33

Jednání komise pro životní prostředí je veřejné a bude se konat v pondělí 21. října od 17 hodin v zasedací místnosti Vidimova, číslo dveří 119, Úřad MČ Praha 11, Vidimova 1324, Praha 4.

Další články
Nahoru