dnes
Čtvrtek - zatazeno
2°C
zítra
Pátek - oblacno
0°C
pozítří
Sobota - jasno
0°C
Pohozená krabice ukrývala prochladlé štěně
O fenku se už starají v trojském útulku. Foto (3x): MP Praha

Pohozená krabice ukrývala prochladlé štěně

Kňučení ozývající se z krabice pohozené na trávníku ve Vysočanech upoutalo v sobotu večer pozornost kolemjdoucího muže. Ten ve stísněném prostoru objevil prochladlé štěně.

Nálezce odnesl zvíře domů do tepla a další den ho odvezl do trojského útulku pro opuštěná zvířata. Tam si přítulnou fenku převzali ošetřovatelé a po nezbytné péči bude následně předána do nového domova.

„Velký dík patří pozornému muži, který vzhledem ke chladnému počasí a teplotám pod nulou zvíře zachránil před možným uhynutím,“ uvedla v tiskovém prohlášení Městská policie hl. m. Prahy, která útulek provozuje.

V útulku musí nalezené zvíře strávit pár týdnů v karanténě, následně se může stěhovat za někým, kdo o to projeví seriózní zájem.

fenka-v-krabici

fenka-v-krabici-2


Pečovatelské centrum Praha 7 převzalo nový elektromobil

Včera v 11:26

Pečovatelské centrum Praha 7 převzalo nový elektromobil značky Nissan e-NV 200. Vůz nahrazuje dosluhující, 15 let starý Fiat Ducato. Stejně jako on bude sloužit klientům pečovatelské služby například při cestách za lékaři či do Denního stacionáře a také rozvážet obědy těm, kteří si již sami uvařit...

Další články
Nahoru