dnes
Úterý - obcasny-dest
9°C
zítra
Středa - oblacno
11°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
11°C
Pražské krimi

Pohotová schovka chovance: Teklo mu do bot, neuvěříte, kde se rozhodl ukrýt

V pondělí dopoledne bylo telefonicky oznámeno strážníkům z Prahy 12, že se v Mádrově ulici povaluje před vchodem do jednoho z domů bezdomovec. Po příjezdu na místo strážníci uviděli mladíka zanedbaného zevnějšku. Vstal a z místa pomalu odcházel.

Jeden ze strážníků ho zastavil a vyzval ho k prokázání totožnosti. Mladík neuposlechl a začal utíkat. V jednu chvíli se zdálo, že se mu podařilo uprchnout, protože se hlídce ztratil z dohledu.

Operační středisko městské policie však v tu dobu přijalo telefonické oznámení, že o ulici dál nějaký bezdomovec vlezl do kontejneru na odpadky a zavřel se v něm. Když strážníci nádobu na odpad otevřeli, našli tam stejného chlapce, který před nimi prchal. Následným ověřením databází bylo zjištěno, že náctiletý mladík utekl z výchovného ústavu.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru