Dnes Středa - jasno 25°C
Zítra Čtvrtek - jasno 24°C
Středa 27. 9. 2023
Svátek má Jonáš
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Pohádal se s bývalou partnerkou, zlost si vybil na jejím autě
Muže zadrželi strážníci. Foto: Jan Puci

Pohádal se s bývalou partnerkou, zlost si vybil na jejím autě

Na hádku s expartnerkou reagoval muž v Praze 13 svérázným způsobem. Ostrým kamenem poškrábal všechna skla i lak jejího auta a ulomil zrcátka. O případu, který nyní šetří státní policie, informovala mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.  

Do ulice Borovanského v Praze 13 jela v pátek 15. září po jednadvacáté hodině hlídka městské policie prověřit oznámení o muži, který poškozuje jedno ze zaparkovaných aut. 

Strážníci na místě zastihli muže skutečně při činu, kdy nějakým předmětem rýpal do zadního skla a pak ho rychle strčil do kapsy. „Po ztotožnění hlídka jednatřicetiletého muže vyzvala, aby vyndal na kapotu obsah svých kapes. Nejprve vyndal peněženku s doklady a teprve na opakovanou výzvu vyndal i ostrý kámen,“ popsala mluvčí Seifertová. 

Jako důvod svého jednání uvedl, že ho naštvala bývalá partnerka, tak se rozhodl pro pomstu tímto způsobem. Poškodil všechna skla auta, na několika místech i lak a ulomil zpětná zrcátka. 

„Po omezení na osobní svobodě ho strážníci předali pro podezření z trestného činu přivolaným státním kolegům,“ dodala mluvčí.


Autor: Karel Netolický

Díky brusce se dostali do kontejneru na použitý textil

23. září 2023 v 09:20

Dvojice s bruskou u kontejneru na textil neušla ve středu 20. září po třetí hodině ranní pozornosti obyvatelky z Libeřské ulice v Praze 12. Přivolaní strážníci muže a ženu vyslechli a přivolali státní kolegy. Informovala o tom mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena...

Na Ostrově Štvanice zemřel před hudebním klubem muž

10. září 2023 ve 21:44

Před klubem na Ostrově Štvanice u Hlávkova mostu zemřel po fyzickém napadení muž. Podle informací pražské policie, která případ vyšetřuje, úmrtí podle policistů nepředcházela potyčka vícero osob. Zároveň nesdělili, před jakým klubem k napadení došlo. V prostorách, které v minulosti byly součástí...

Další články
Nahoru