Dnes Neděle - oblacno 20°C
Zítra Pondělí - polojasno 23°C
Neděle 19. 5. 2024
Svátek má Ivo
Pražské drby
Co se v Praze povídá
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Pohádal se s bývalou partnerkou, zlost si vybil na jejím autě
Muže zadrželi strážníci. Foto: Jan Puci

Pohádal se s bývalou partnerkou, zlost si vybil na jejím autě

Na hádku s expartnerkou reagoval muž v Praze 13 svérázným způsobem. Ostrým kamenem poškrábal všechna skla i lak jejího auta a ulomil zrcátka. O případu, který nyní šetří státní policie, informovala mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.  

Do ulice Borovanského v Praze 13 jela v pátek 15. září po jednadvacáté hodině hlídka městské policie prověřit oznámení o muži, který poškozuje jedno ze zaparkovaných aut. 

Strážníci na místě zastihli muže skutečně při činu, kdy nějakým předmětem rýpal do zadního skla a pak ho rychle strčil do kapsy. „Po ztotožnění hlídka jednatřicetiletého muže vyzvala, aby vyndal na kapotu obsah svých kapes. Nejprve vyndal peněženku s doklady a teprve na opakovanou výzvu vyndal i ostrý kámen,“ popsala mluvčí Seifertová. 

Jako důvod svého jednání uvedl, že ho naštvala bývalá partnerka, tak se rozhodl pro pomstu tímto způsobem. Poškodil všechna skla auta, na několika místech i lak a ulomil zpětná zrcátka. 

„Po omezení na osobní svobodě ho strážníci předali pro podezření z trestného činu přivolaným státním kolegům,“ dodala mluvčí.


Autor: Karel Netolický

V ubytovně byl pobodán muž

20. dubna 2024 v 18:41

V noci na sobotu byl pobodán po konfliktu na ubytovně v dolních Chabrech třicetiletý cizinec, kterého převezli záchranáři do nemocnice.

Další články
Nahoru