dnes
Pátek - jasno
2°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
2°C
pozítří
Neděle - snih
1°C
Dětská PrahaVíkendové tipy

Podzimní veletrhy pro děti v Letňanech začnou ve čtvrtek

Letňanské výstaviště se opět promění v ráj hraček a her a na návštěvníky bude čekat spousta novinek i zábavy. Navštivte s dětmi oblíbené podzimní veletrhy FOR TOYS, FOR BABIES a FOR GAMES od 8. do 11. října.

Veletrh FOR TOYS přinese spoustu zajímavých novinek ze světa hraček a her. Vedle expozic bude na návštěvníky čekat řada veselých pódiových vystoupení a soutěží. Děti si na veletrhu mohou hračky a hry také samy vyzkoušet.

FOR BABIES představí ucelenou prezentaci potřeb pro děti a kojence. Chybět nebudou ani nové kolekce dětských kočárků a autosedaček.

FOR GAMES připravil to nejlepší z herního trhu, jak herního hardwaru, tak i softwaru.


Praha 9: Klub Harfica se těší stále většímu zájmu dětí

10. ledna 2018 v 11:00

Volnočasový klub Harfica v Harrachovské ulici na Proseku, jehož provozovatelem je městská část Praha 9, patří k nízkoprahovým zařízením, které se zaměřuje především na děti ze sociálně znevýhodněného prostředí, děti, které samy neví, jak trávit volný čas, nemají ve svém okruhu pozitivní příklad,...

Stromky základních škol Sázavská a Slovenská zvítězily

22. prosince 2017 v 07:06

Spodní část náměstí Míru zdobí tento rok poprvé krásné vánoční stromky, které pořídila radnice Prahy 2 pro své základní školy k nazdobení. Žáci stromečky ozdobili na začátku adventu a zástupci městské části vybírali ten nejkrásnější.

Děti, které navrhly hřiště, přišly na radnici

13. prosince 2017 v 07:24

Minulý týden zastupitelstvo MČ Prahy 10 přivítalo žáky ze Základní škola Karla Čapka, kteří se aktivně zapojili do participativního rozpočtu. Navrhli vznik workoutového hřiště V Heroldových sadech, veřejnost jejich návrh odhlasovala. Dnes je hřiště již několik měsíců úspěšně...

Další články
Nahoru