dnes
Pátek - jasno
14°C
zítra
Sobota - obcasny-dest
9°C
pozítří
Neděle - zatazeno
5°C
Dětská PrahaVíkendové tipy

Podzimní úklid nabídne tombolu, soutěže a dobroty. Vstup zdarma

Zábava pro celou rodinu v Botanické zahradě v Troji je připravena v sobotu 7. listopadu od 10:30 hodin. Na zájemce čeká tombola a pro děti soutěže.

Děti budou hrabat listí, vytvoří zvířátka z podzimních plodů, na dospělé čeká škola štípání dříví a tombola o ceny za víc než 20 tisíc korun! Výtěžek botanická zahrada věnuje na dobrou věc.

Z tomboly si můžete odnést zahradní nářadí pro děti i dospělé nebo kuchyňské potřeby od finské značky Fiskars, těšit se můžete na knihy, vstupenky do botanické zahrady nebo na předplatné časopisů.

Výtěžek z tomboly daruje botanická zahrada Humanitárnímu sdružení PROTEBE, které se věnuje integraci zdravotně či sociálně handicapované mládeže.

Pro celou rodinu jsou připravené soutěže. Můžete také absolvovat procházku zahradou, kdy si prohlédnete různé jedlé plody, které podzimní zahrada nabízí.

Po procházce i úklidu se těšte na různé dobroty od polévek přes dýňové muffiny nebo slané koláče. Chybět nebude ani návštěvníky oblíbená Čajovna U Cesty.

Program:

10:30 h            Zahájení

11 h                 Provázení zahradou: Vzácné dřeviny a jedlé plody podzimu

11–15 h            Hry a soutěže pro děti

12 h                Škola štípání dříví

13 h                Jak správně připravit stromky a keře na zimu

14 h                Provázení zahradou: Vzácné dřeviny a jedlé plody podzimu

14:30 h           Jak správně připravit stromky a keře na zimu

15 h               Tombola

Ornamentální zahrada, 10:30 – 15:30 hodin, sobota 7. listopadu.


Čertovské řádění a vánoční tvoření v Monkey´s Gym

9. listopadu 2017 v 09:30

Umějí čert, Mikuláš a anděl sportovat? Že nevíte? Tak se přijďte 3. prosince odpoledne podívat do dětského centra Monkey´s Gym na Zábavné čertování, které je spojené i s vánočním tvořením pro děti i rodiče. Po celé odpoledne bude o zábavu postaráno.

Další články
Nahoru