dnes
Úterý - obcasny-dest
9°C
zítra
Středa - oblacno
11°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
11°C
Podzim v OC Letňany bude růžový
Pražský životKomerční sdělení
Pokud koupíte Dárkový poukaz v hodnotě tisíc korun, Obchodní centrum věnuje na dobrou věc sto korun. Foto: OC Letňany

Podzim v OC Letňany bude růžový

V říjnu se Obchodní centrum Letňany obleče do růžové. Charitativní projekt Měsíc v růžové, jehož 4. ročník znovu připomene problematiku prevence a boje proti rakovině prsu, připravil pro návštěvníky poradenské dny, prezentace Mamma HELP centra, divadelní LIVE show, autogramiády osobností, módní přehlídku podzimních a zimních outfitů známých značek a sportovní zážitky. Bude připraven i edukační stánek Mamma HELP a zároveň i sbírka pro tuto organizaci.

Desátý měsíc v roce je na celém světě měsícem boje proti rakovině prsu a podpory nemocných žen. Poprvé byl vyhlášen již v roce 1985. OC Letňany pomáhá podpořit prevenci mezi ženami u nás a ve spolupráci s Mamma HELP, největší pacientskou organizací žen s rakovinou prsu v ČR, připravilo akce, které pomohou s propagací jak této organizace, tak i s povědomím o možnostech prevence, samovyšetření a dalších tématech s touto problematikou spojených.

Všichni zájemci o informace mohou navštěvovat edukační stánek Mamma HELP a diskrétně se poučit o možnostech prevence, diagnostiky a samovyšetření prsů. Od 14. do 30. října jsou pro vás přichystané tradiční poradenské dny.

Součástí projektu je sbírka pro Mamma HELP. Obchodní centrum pomůže předáním částkou 10 % z ceny každého Dárkového poukazu OC Letňany, který se prodá během celého října. Když tedy například koupíte Dárkový poukaz v hodnotě 1000 korun, Obchodní centrum věnuje na dobrou věc sto korun.

Z obchodního centra se bude vysílat živě
Od 1. do 30. října je pro návštěvníky připraveno vysílání rádia Kiss 98 fm přímo z obchodního centra. Každý všední den se bude vysílat pořad „Na férovku Hanky Mašlíkové“, ve kterém vstoupí populární osobnosti. U studia Kiss 98 fm bude vytvořena dětská zóna plná her pro děti i rodiče.

Každý den se můžete účastnit soutěží o dárkové poukazy či věcné ceny od obchodů v OC. Ve středu 12. října se ženy mohou těšit na Ladies Night v Cinema City Letňany s filmem Bezva ženská na krku. Kdo by nestihl tento termín, další růžová ladieska proběhne v úterý 18. října v kině Lucerna.  I tam bude možnost přispět na dobrou věc.

V sobotu 15. října jsou na programu autogramiády knih Já, JůTuber 1 a 2, v neděli 16. října Bikeclinic cup show.

oc-stena-fotka1-nahled Poslední říjnový týden, od 25. do 30. října, se uskuteční horolezecké závody na umělé stěně KO SPEED CLIMBING. V úterý 25. října budou slavnostní otevření stěny doprovázet ukázky lezení. Návštěvníci si mohou vyzkoušet pod dohledem profesionálních instruktorů tento sport na vlastní kůži.

Od středy do pátku budou probíhat kvalifikační kola pro veřejnost. Ti nejúspěšnější poměří své síly v hlavním závodě s mezinárodní lezeckou špičkou. Přijďte si vyzkoušet i vy tento moderní a dynamický sport, který je jak pro děti, tak pro dospělé.

Pokud toužíte po pořádné dávce adrenalinu, skvělé zábavě a především nevšedním zážitku navštivte Surf Arenu. Tento simulátor surfování je v České republice unikátem, a proto je také tak atraktivním místem pro návštěvu.

hala-01-nahled

 

V neděli 30. října čeká návštěvníky slavnostní zakončení projektu Měsíc v růžové. Připraveny budou autogramiády osobností, módní přehlídka podzimních a zimních outfitů známých značek, které se zúčastní i dámy z Projektu i60 Senior Fashion. Akce se zúčastní i samotné mamahelpky, kterým centrum společně s partnery předá šeky s výtěžkem sbírky.

Program celého měsíce najdete na webových stránkách obchodního centra Letňany – www.ocletnany.cz nebo na facebooku, kde vždy najdou ty nejaktuálnější informace. Přijďte pomoci i vy, nejen organizaci Mamma HELP, ale i sobě a svým blízkým.


Další články
Nahoru