dnes
Středa - skorojasno
22°C
zítra
Čtvrtek - oblacno
23°C
pozítří
Pátek - skorojasno
24°C
Podzim s FOR DECOR & HOME: Víte, jak budou vypadat Vánoce 2018?

Podzim s FOR DECOR & HOME: Víte, jak budou vypadat Vánoce 2018?

Veletrh dekorací, skla, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží se blíží! Specializovaná akce FOR DECOR & HOME přinese nejen trendy v oboru, ale i široký sortiment dekorací a dárků prezentovaný výrobci, velkoobchody, exkluzivními dovozci i rodinnými manufakturami. Ve dnech 6. až 8. září v PVA EXPO PRAHA uvidíte také prestižní přehlídku vánočního dekorování. 

Zářijový veletrh FOR DECOR & HOME bude jednou z nejvýznamnějších podzimních akcí, která Česku představí novinky ve světě vánočních svátků.

V rámci atraktivního doprovodného programu se můžete těšit na přehlídku Vánoční trendy, která se odehraje pod taktovkou předních floristů ve Vstupní hale II areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Budete se moci seznámit s propojením vánočních tradic a designových a módních novinek, s dokonalým laděním dekorací pro různé typy interiéru a s předstihem poznat nápady a styly, které ovládnou letošní zimní svátky. Chybět nebude ani dárkový sortiment a inspirace světovými trendy.

for-decor-home-1

Aranžéři a floristé v akci
Chcete poznat nejžhavější trendy v zahradních dekoracích, doplňcích na balkon či terasu? Významnou součástí doprovodného programu budou akce zaměřené na svět floristiky. Těšit se můžete na ukázky z tvorby uznávaných floristů, na zajímavé workshopy nebo expozice v útrobách Haly 4. „Osahat“ si budete moc i aranžérské dovednosti profesionálů, diskutovat a načerpat informace nejen  o základních pravidlech aranžování, ale například také o aktuálních světových trendech a novinkách v oboru.

for-decor-home-4

Podrobnosti najdete na www.fordecor.cz


Nápojové plechovky, kelímky, krabice od pizzy. Odpadový průvodce do města i na cesty

5. srpna 2019 v 08:13

K letním měsícům neodmyslitelně patří dovolené a venkovní aktivity. Dlouhé letní večery přímo lákají k piknikům nebo objednávání jídla prostřednictvím rozvážkových společností. V domácnostech se tak nad rámec běžné produkce hromadí i specifické odpady jako například jídelní obaly, staré...

Babí léto v kurzech kreativní dílny Aladine

1. srpna 2019 ve 13:34

Opravdu si myslíte, že s nástupem září končí zábava a začínají jen samé povinnosti? Kdepak! Babí léto je plné inspirace a barev! Přijďte se o tom přesvědčit do kurzů kreativní dílny Aladine.

Další články
Nahoru