dnes
Pátek - polojasno
5°C
zítra
Sobota - zatazeno
3°C
pozítří
Neděle - polojasno
3°C
Pražské krimi

Podivný ranní konflikt mezi mužem a ženou na ulici

Pětapadesátiletý muž napadl ženu přímo před zraky strážníků, protože mu měla údajně dlužit peníze. Napadená sedmačtyřicetiletá žena strážníkům uvedla, že podala v minulosti na agresora trestní oznámení. Celý případ budou nyní rozplétat policisté.

Ve čtvrtek ráno uviděla hlídka městské policie z Prahy 2 ve Francouzské ulici muže, jak strká do ženy, která se mu snažila ubránit. Na dotaz hlídky, co se stalo, žena uvedla, že ji dotyčný muž obtěžuje a brání jí vstoupit do domu.

Poté ještě dodala, že na něj asi před měsícem podala trestní oznámení za nebezpečné pronásledování. Agresor sdělil, že šel náhodou kolem, a když ženu spatřil, snažil se jen o to, aby mu vrátila peníze, které si od něj půjčila.

„S ohledem na uvedené skutečnosti předali strážníci případ Policii ČR, která bude muset zjistit skutečný stav věci,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. n. Prahy Irena Seifertová.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru