dnes
Sobota - obcasny-dest
6°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - obcasny-dest
6°C
Pražské krimi

Podivný případ na oblíbené pražské náplavce, hledá se žena. Pokud se to skutečně událo, dávejte si na tuto hrozbu pozor. Stát se to klidně může komukoli

V pátek 19. srpna krátce před 17 hodinou přijali operátoři tísňové linky oznámení, že cyklista na elektrokole pronásleduje na Náplavce podezřelého z krádeže kabelky. Oznamovatel uvedl, že když se nacházel na Náplavce na úrovni Železničního mostu, zaslechl dvě ženy křičet: „Zloděj, zloděj!", které ukazovaly na muže odjíždějícího na kole pryč.

Oznamovatel u žen zastavil, aby zjistil, co se stalo.  Ty mu uvedly, že jim označený muž na kole vytrhl kabelku. Oznamovatel proto za podezřelým cyklistou vyrazil a zavolal na linku 158.

Celou dobu podezřelého pronásledoval a hlásil místa, kde se nacházejí. Díky tomu se hlídce police podařilo označeného muže dostihnout v Podolské ulici. Ten však u sebe žádnou odcizenou kabelku neměl a tvrdil, že nic neukradl.

„V této souvislosti tedy potřebujeme kontaktovat ženu, která měla o kabelku údajně přijít. Když se totiž policisté vrátili zpátky k železničnímu mostu, na místě se již žena nenacházela a ani dodatečně nic neoznámila. Tedy v tuto chvíli nevíme, jestli opravdu ke krádeži došlo nebo ne,“ uvedl mluvčí policie Jan Daněk.

Poškozená byla ve věku okolo 25 let, vyšší hubené postavy a měla vlnité vlasy po ramena. Na sobě měla sukni a světlou halenku. Hovořila česky bez přízvuku. „Jestliže k případu máte jakékoliv informace, ozvěte se na linku 158,“ dodal Daněk.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Brutální napadení, kopy, obušky a pouta na bezohledné párty v bytě

6. listopadu 2017 v 10:49 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Rutinní kontrola rušení nočního klidu v bytě ve Zvánovické ulici se změnila v brutální napadení strážníků. Ti museli ke zklidnění útočníků použít donucovací prostředky a pouta. Případ dále šetří policisté.

Surovost: I takto zle můžete dopadnout, když se rozhodnete v Praze vzbudit spáče. A ještě jsou po vás žádány peníze za čepici!

6. listopadu 2017 v 09:44 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Od srpna pátrají policisté z místního oddělení Zličín po násilníkovi, který ve vestibulu stejnojmenné zastávky metra bezdůvodně napadl jednoho z cestujících. Napadený si při výstupu z vagonu všiml spícího muže na sedačce a zavolal na něj, aby vstával, že souprava je v cílové stanici a dál již...

Další články
Nahoru