dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - skorojasno
4°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
6°C
Pražské krimi

Podivín z Vysočiny bloumal centrem, obsah jeho krabice šokoval

Ve čtvrtek dopoledne si na Staroměstském náměstí policisté všimli podezřelého muže. Ten zjevně bezcílně bloumal po náměstí a v ruce nesl papírovou krabici.

Policisté podivína zkontrolovali, kdy je hlavně zajímal obsah zmiňované krabice. V tu chvíli se čtyřiadvacetiletý mladík sám spontánně doznal, že krabice obsahuje nemalé množství lysohlávek. Navíc se ukázalo, že byl kontrolovaný již v minulosti pro delikty na úseku drog několikrát stíhán.

Z těchto důvodů byl mladík předveden na policejní služebnu, kde policisté houby sečetli. Ukázalo se, že jich předvedený dokázal do krabice vtěsnat celých 635 kusů!

„Jelikož se jedná o houby, které obsahují zakázané psychotropní látky, je nyní mladík podezřelý z trestného činu přechovávání omamné a psychotropní látky a jedu, za což mu hrozí shora zmiňovaný trest,“ uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru