dnes
Čtvrtek - zatazeno
26°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
24°C
pozítří
Sobota - oblacno
30°C
Pražské krimi

Podívejte se, jakou spoušť po sobě nechal na zahrádce. Nemám rád majitele, obhajoval své řádění v opilosti

Zničené vybavení, vyvrácená vstupní branka a plot. Poničený zahradní nábytek, vytrhané stromky a poškozené vstupní dveře do chatky. Takový je výsledek „řádění“ agresivního opilce v zahrádkářské kolonii v Dolínecké ulici. Strážníci muže předali Policii ČR.

Ve středu odpoledne přijali strážníci z Prahy 10 oznámení, že v zahrádkářské kolonii v Dolínecké ulici neznámý muž poškozuje jednu z místních chatek a zahrádku. Hlídka po příjezdu na místo uviděla muže, který se vrávoravou chůzí právě vzdaloval od poničené chatky.

Strážníci ho zastavili a vyzvali k prokázání totožnosti. Hlídka navíc zjistila zničenou vstupní branku, vyvrácený plot, poházený zahradní nábytek, vytrhané stromky a poškozené vstupní dveře do chatky.

Jako důvod svého „řádění“, muž uvedl, že majitele nemá rád. Strážníci ho zadrželi, a protože začal být agresivní, skončil v poutech. Provedená dechová zkouška ukázala téměř tři promile. Případ nyní vyšetřuje Policie ČR.

znicena-zahradka-3

znicena-zahradka-4

znicena-zahradka-6  

znicena-zahradka-5

znicena-zahradka

znicena-zahradka-7


Opilec usedl za volant a pustil se napříč Černým Mostem

Včera ve 21:21

Řidiče pod vlivem alkoholu zadrželi pražští strážníci. Prozradil se spácháním dopravního přestupku.

Sběratel platebních karet a dokladů zadržen

16. července 2019 ve 12:23

Pro sběratelskou vášeň 38 letého muže neměla pochopení jak ostraha obchodního domu, tak přivolaná hlídka městské policie.

Strážníci uhasili požár trouby v bytě a zachránili muže, který v něm spal

15. července 2019 v 15:53

O velkém štěstí může hovořit 63 letý muž, který usnul v bytě poté, co dal do trouby péct kuře. Strážníci ho našli bezvládného na gauči. Požár uhasili ještě před příjezdem hasičů.

Nahý muž skočil v noci z Karlova mostu

6. července 2019 v 10:53

Nahý cizinec skočil z Karlova mostu do Vltavy, kde se snažil 20 minut uplavat policistům, strážníkům a hasičům.

Strážníci zadrželi řidiče, který vjel do zákazu vjezdu. Nadýchal téměř 1 ‰ alkoholu

1. července 2019 v 17:16

Pražští strážníci zastavili řidiče zásobovacího vozidla, který chtěl vjet do zákazu vjezdu. Na jejich upozornění a doporučení objízdné trasy zareagoval vulgárně a zákaz nerespektoval. Řidiče se podařilo zastavit a za pomoci donucovacích prostředků vyvést z vozidla. Navíc dechová zkouška prokázala...

Cizinec jako nelegální řidič alternativní taxislužby

28. června 2019 v 18:06

Taxi tým pražské městské policie řešil případ cizince, který řídil vozidlo sdílené alternativní taxislužby a využíval cizí průkaz řidiče. Navíc se zjistilo, že je s ním vedeno řízení o vyhoštění z České republiky

Další články
Nahoru