dnes
Pondělí - zatazeno
6°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
10°C
pozítří
Středa - zatazeno
11°C
Pražské krimi

Ředitel hotelu honil v centru Prahu

Kuriózní případ řešili strážníci z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 1. Muž se chtěl zadarmo nasnídat v jednom z pražských hotelů. Když ho personál odhalil, začal utíkat.

Ve středu krátce před jedenáctou hodinou dopoledne prováděli strážníci z Prahy 1 kontrolní činnost v ulici Politických vězňů, kde si všimli dvojice mužů, přičemž jeden pronásledoval druhého směrem do Vrchlického sadů.

Hlídka se k pronásledování připojila a utíkajícího muže dostihla ve Washingtonově ulici. Druhý muž se strážníkům představil jako ředitel nedalekého hotelu a k celé situaci řekl, že pronásledovaný muž měl přijít do hotelu, kde se vydával za hosta a neoprávněně zde zkonzumoval snídani, za kterou nezaplatil.

Když se společně s portýrem podezřelého muže zeptali, ve kterém pokoji bydlí, muž nejprve sdělil neexistující číslo pokoje a pak se dal na útěk. Protože cizinec u sebe neměl doklady, strážníci ho předvedli k ověření totožnosti na Policii ČR.  Jeho jednáním se dále budou zabývat úředníci příslušného správního orgánu, kterému byla celá věc postoupena k dalšímu opatření.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru