dnes
Středa - zatazeno
9°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
11°C
pozítří
Pátek - zatazeno
12°C
Pražské krimi

Poděkování strážníkům

V těchto dnech bylo doručeno na Městskou policii hl. m. Prahy poděkování hlídce strážníků z hlídkového útvaru za příkladné a velmi profesionální jednání, při dopadení pachatelů trestného činu.

Začátkem srpna při běžné hlídkové činnosti si povšimli strážníci z hlídkového útvaru dvou běžících mužů v ulici Rabakovská na Praze 10, z nichž jeden volal na strážníky: „ Chyťte ho, ukradl mi z auta velké peníze a kufr“. Strážníci se ihned vydali za prchajícím mužem a zhruba po 100 metrech muže dostihli a zadrželi.

Muž, který na strážníky volal a označil pachatele, strážníkům sdělil, že se mu dva muži vloupali do zaparkovaného automobilu a odcizili kufřík s 80 tisíci.

Muž, kterého strážníci dostihli, však u sebe kufřík s peněžní hotovostí neměl, ale byl jedním z pachatelů, kteří se vloupali do automobilu.

Oznamovatel celé události sdělil policistům přesný popis druhého pachatele, kterého později zadržela hlídka Policie ČR ve stanici metra Skalka a to i s kufříkem, ve kterém bylo 80 tisíc korun.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru