Dnes Středa - skorojasno 32°C
Zítra Čtvrtek - oblacno 33°C
Středa 17. 8. 2022
Svátek má Petra
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Poděkování ředitelkám a ředitelům škol Prahy 13
Foto: Praha 13

Poděkování ředitelkám a ředitelům škol Prahy 13

Ředitelky a ředitelé 10 základních a 22 mateřských škol, jejichž zřizovatelem je městská část Praha 13, se sešli na radnici, kde jim osobně poděkovali starosta David Vodrážka a místostarostka Marcela Plesníková.

„Bylo mi ctí se s ředitelkami a řediteli osobně setkat a poděkovat všem za skvělou práci. Nejde jen o ukončení školního roku, poslední dva roky zvládli extrémně náročné situace, které ve školkách i školách nastaly během covidu i ukrajinské krize. Velmi si cením nasazení, se kterým se všichni vrhli do řešení řady problému, a především toho, že naše děti mají k dispozici kvalitní školky, školy a také paní učitelky a pány učitele,“ poděkoval starosta Prahy 13 David Vodrážka a popřál všem krásné prázdniny.

„Učit děti je především poslání a jsem hrdá na všechny paní učitelky, učitele i další zaměstnance škol, které na třináctce máme. Odvádějí skutečně skvělou práci a troufám si říct, že školství na Praze 13 je jedno z nejlepších v hlavním městě. Mnohé ze základních škol byly letos oceněny i národními certifikáty a jsem si jistá, že si je plně zaslouží. Za všechny rodiče touto cestou pedagogům a dalším zaměstnancům škol s úctou děkuji a přeji klidné prázdniny,“ zdůraznila místostarostka Marcela Plesníková.


Autor: Alo

Letní trhy na náměstí Republiky

15. srpna 2022 v 10:15

Náměstí Republiky se proměnilo v rozkvetlou louku. Trhovci nabízí ve dvanácti letně nazdobených stáncích vybrané pochutiny a drobné řemeslné výrobky. Návštěvníci centra Prahy se tak mohou občerstvit při procházkách hlavním městem až do 28. srpna.

PVK: Přehled plánovaných výluk na 33. týden

13. srpna 2022 ve 12:25

Pražské vodovody a kanalizace oznámily přehled plánovaných výluk v dodávkách pitné vody na příští týden. Výluky jsou z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací.

Praha 14 vyhlásila pro nezletilé obyvatele městské části soutěž o elektrokoloběžky

12. srpna 2022 v 16:54

Jsi ve věku od 6 do 16 let, jsi místní, baví tě točit videa a chceš se prohánět na vlastní elektrokoloběžce? Řekni rodičům a společně si prostudujte pravidla soutěže „14 elektrokoloběžek pro Prahu 14“, kterou pro zdejší děti a mládež připravila městská část...

Další články
Nahoru