Dnes Neděle - zatazeno 0°C
Zítra Pondělí - prehanky-snih 3°C
Neděle 29. 1. 2023
Svátek má Zdislava
Pražské masopusty
Letošní masopustová sezona v Praze zahrnuje řadu akcí
Poděkování ředitelkám a ředitelům škol Prahy 13
Foto: Praha 13

Poděkování ředitelkám a ředitelům škol Prahy 13

Ředitelky a ředitelé 10 základních a 22 mateřských škol, jejichž zřizovatelem je městská část Praha 13, se sešli na radnici, kde jim osobně poděkovali starosta David Vodrážka a místostarostka Marcela Plesníková.

„Bylo mi ctí se s ředitelkami a řediteli osobně setkat a poděkovat všem za skvělou práci. Nejde jen o ukončení školního roku, poslední dva roky zvládli extrémně náročné situace, které ve školkách i školách nastaly během covidu i ukrajinské krize. Velmi si cením nasazení, se kterým se všichni vrhli do řešení řady problému, a především toho, že naše děti mají k dispozici kvalitní školky, školy a také paní učitelky a pány učitele,“ poděkoval starosta Prahy 13 David Vodrážka a popřál všem krásné prázdniny.

„Učit děti je především poslání a jsem hrdá na všechny paní učitelky, učitele i další zaměstnance škol, které na třináctce máme. Odvádějí skutečně skvělou práci a troufám si říct, že školství na Praze 13 je jedno z nejlepších v hlavním městě. Mnohé ze základních škol byly letos oceněny i národními certifikáty a jsem si jistá, že si je plně zaslouží. Za všechny rodiče touto cestou pedagogům a dalším zaměstnancům škol s úctou děkuji a přeji klidné prázdniny,“ zdůraznila místostarostka Marcela Plesníková.


Autor: Alo

Vyšší odborná škola publicistiky v Praze otevře dveře

Dnes v 11:11

Vyšší odborná škola publicistiky v Praze pořádá 7. a 22. února Dny otevřených dveří. Všechny zájemce o denní i kombinované studium uvítají pracovníci školy ve Spálené ulici 14 v učebně číslo 311.       

Pololetní prázdniny v Praze 6

27. ledna 2023 v 17:46

Dům Dětí a Mládeže v Praze 6 otevře dveře pro školní děti v době pololetních prázdnin a nabídne různé druhy činnost, jako hry v klubu, turnaj v šipkách, rytmohraní, divadlo, zookoutek, výtvarné dílny, netradiční sporty, 3D tisk, počítačová herna a mnoho dalšího.

V Green Table se dozvíte, kam putuje oblečení ze sbírky

27. ledna 2023 v 11:10

Novoroční sbírka oblečení a doplňků Nadačního fondu Veolia, která probíhá v Green Table Na Florenci 15 v Praze 1, představí kde a komu pomůže oblečení, které jste přinesli.

Policisté uspořádali sbírku pro děti

26. ledna 2023 v 09:36

Příslušníci Speciální pořádkové jednotky Krajského ředitelství policie hlavního města Prahy již šestnáctým rokem uspořádali sbírku pro dětské oddělení.

Natáčejte a hlaste se. Začíná Antifetfest 2023

24. ledna 2023 v 17:17

Antifetfest aneb Jde to i jinak! 2023 je soutěžní festival amatérských filmů s tematikou rizikového chování, určený dětem a mládeži ze školských zařízení a nízkoprahových klubů pro děti a mládež.

Den otevřených dveří na Fakultě stavební ČVUT

24. ledna 2023 ve 13:30

Den otevřených dveří, který se koná na Fakultě stavební ČVUT v Praze v sobotu 28. ledna, nabídne uchazečům o studium informace o přijímacím řízení, přijímacích zkouškách, možnostech přípravných kurzů a jednotlivých bakalářských studijních programech. 

Komici z Vtípečků se zelím rozesmějí Bar B52

24. ledna 2023 v 09:05

Mladé a neokoukané tváře české stand up komedie zavítají do pražského Baru B52. Diváky rozesmějí nevšedními pohledy na život, absurdními úvahami a neočekávanými pointami. Představení se koná v neděli 29. ledna od 19 hodin.

Do Toulcova dvora s průvodcem

23. ledna 2023 v 09:36

Pokud se chcete dozvědět něco více o Toulcově dvoře a podívat se tam, kam se běžně nechodí, přijďte v sobotu 28. ledna na prohlídku.

Praha 11 zve na swingové melodie

22. ledna 2023 v 11:11

Ve středu 25. ledna se koná oblíbená Hudební kavárna v Komunitním centru Matky Terezy. Od 19 hodin si můžete vychutnat swingové melodie, italskou kávu nebo sklenici dobrého vína.

Další články
Nahoru