Dnes Neděle - oblacno 14°C
Zítra Pondělí - bourky 16°C
Neděle 29. 5. 2022
Svátek má Maxmilián a Maxim
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Koronavirus

Poděkování radnici Prahy 4

Vedení Thomayerovy nemocnice poděkovalo zástupcům radnice Prahy 4 za pomoc ve formě zdravých a kvalitních potravin pro zdravotníky z první linie.

Kromě značkové kávy a kvalitních čajů nebo energetických tyčinek dostali zdravotníci také doplňky zdravé výživy ve formě sušeného ovoce, ovesných kaší, ořechů, mandlí nebo müsli produktů.

„Chtěl bych velice poděkovat starostce Ireně Michalcové z Prahy 4 za tuto štědrou pomoc pro naše zdravotníky, kteří si to velice zaslouží. Vážím si této podpory, která mě příjemně potěšila a jsem rád, že i zástupci místní samosprávy nezapomínají na naše zdravotníky a Thomayerovu nemocnici, která je historicky spojená s touto městkou částí,“ řekl ředitel TN doc. Mudr. Zdeněk Beneš. „Spolupráce mezi naší nemocnicí a Prahou 4 je dlouhodobá a má svou tradici. Jsem nesmírně rád, že i tímto způsobem pomoci se tato spolupráce ještě více prohlubuje,“ dodal Beneš.

dary-tn-11-2020


Autor: TZ, red

Očkovací centrum na Chodově ukončilo provoz

28. února 2022 ve 13:40

Očkovací centrum v pražské obchodním domě na Chodově po sedmi měsících ukončilo provoz. Poslední zájemce o vakcínu proti covidu-19 naočkovalo včera večer v 19 hodin, od dnešního dne je centrum uzavřeno. Informoval o tom na twitteru Institut klinické a experimentální medicíny (IKEM), který centrum...

Další články
Nahoru