Dnes Sobota - zatazeno 4°C
Zítra Neděle - snih 2°C
Sobota 27. 11. 2021
Svátek má Xenie
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
Podařilo se dopadnout zvrhlíka, který při onanii ve křoví pozoroval dívky
Muže se konečně podařilo zadržet. Ilustrační foto: Policie ČR

Podařilo se dopadnout zvrhlíka, který při onanii ve křoví pozoroval dívky

Od poloviny května pátrali policisté po muži, který měl v blízkosti Slunečního náměstí v Praze 13 onanovat a pozorovat při tom dívky, které si ho vyfotili. Nyní se zvrhlíka podařilo dopadnout, informoval o tom mluvčí pražské policie Jan Rybanský.

K incidentu došlo v polovině května. Ve křoví pod tubusem metra linky B si všimli dvě mladé ženy, že je ze křoví pozoruje muž a při tom se ukájí. Děvčata okamžitě vytáhla telefony a zvrhlíka vyfotila. Policisté tak mohli zveřejnit pátrací výzvu pro veřejnost a ukázat snímky hledaného muže.

Jednalo se o zhruba čtyřicátníka, který měl v době činu na sobě pravděpodobně montérkový komplet modré barvy s tmavší vestou. I přes zveřejněnou podobu se dopadnout.

Nakonec se to podařilo. „Díky medializaci celého případu přijali operátoři linky 158 několik oznámení, které vedly ke konkrétní osobě. Policisté muže následně ztotožnili, vypátrali a v uplynulém týdnu i vyslechli. V průběhu výslechu se jim doznal,“ sdělil policejní mluvčí Rybanský

Muž je podezřelý ze spáchání trestného činu výtržnictví, za což mu v případě dopadení a odsouzení hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi.


Autor: Karel Netolický

Hořela knihovna, zasahovali hasiči

Včera v 11:31

Ve čtvrtek 25. listopadu zasahovaly od 17:30 hodin tři profesionální jednotky pražských hasičů v Kafkově ulici v Praze 6 u požáru bytu.

Cizinec v centru povalil betonový koš

23. listopadu 2021 ve 12:38

Mladý cizinec na náměstí Republiky před zraky strážníků povalil betonový koš a křičel na ně „fuck you“. Hlídka muže vyzvala, aby se uklidnil, prokázal totožnost a koš vrátil do původního stavu. Cizinci se ale reakce strážníků nelíbila a velmi hlasitě to dával stále najevo, čímž upoutal pozornost...

V Haškově ulici řádil sprejer

22. listopadu 2021 v 18:03

V sobotu před desátou večer oslovil hlídku strážníků majitel večerky v Haškově ulici s tím, že mu právě někdo posprejoval výlohu nápisem „ZONE7“.

Odcizit lubrikační gel se mu vymstilo

22. listopadu 2021 v 17:58

Krádež lubrikačního gelu v hodnotě 160 korun se stala osudnou 34letému muži. Věc odcizil v nákupním centru na Smíchově a strážníky přivolala ostraha obchodu.

V Křesomyslově ulici hořel byt v činžovním domě

17. listopadu 2021 v 08:51

Dvě jednotky pražských profesionálních hasičů zasahovaly v úterý 16. listopadu od 20:25 hodin v Křesomyslově ulici v Praze 4 u požáru bytu v činžovním domě.

Dva zákazy a jednou drogy

11. listopadu 2021 v 07:38

První den týdne byl pro strážníky pestrý. V centru zaparkoval řidič se zákazem řízení na místě vyhrazeném pro invalidy. Tvrdil, že autem přijela jeho přítelkyně. Na Černém Mostě nejprve řešili muže, který se dopustil krádeže, vzápětí ho ale chytli za zákaz řízení. Řidičku ovlivněnou drogami pak...

Požár v Janovské ulici

10. listopadu 2021 v 08:01

Pražští policisté spolu s ostatními složkami integrovaného záchranného systému vyjížděli v sobotu krátce po sedmé hodině ranní do Janovské ulice v Praze 10 k požáru panelového domu. Jako první na místě byli policisté z pohotovostní motorizované jednotky, kteří se nemohli dostat dovnitř do domu,...

Drogy v autě a zákaz řízení

9. listopadu 2021 v 09:49

Policisté z pohotovostní motorizované jednotky si v sobotu odpoledne všimli v ulici Polaneckého v Praze 9 modrého auta, které se rozhodli zastavit a zkontrolovat.

Nářadí ve stavební buňce a nocleh ho zlákaly k noční návštěvě

2. listopadu 2021 v 15:58

Zvuk tříštícího se skla a tupé rány vycházející z nedalekého staveniště probudily obyvatele z ulice U Klikovky v Praze 5. Hlídka srážníků prošla na staveniště otevřenou bránou a zjistila světlo a pohyb ve stavební buňce.

Další články
Nahoru