Dnes Sobota - zatazeno 0°C
Zítra Neděle - zatazeno 2°C
Sobota 3. 12. 2022
Svátek má Svatoslav
Advent v Praze
Tipy na adventní akce v metropoli
Podařilo se dopadnout zvrhlíka, který při onanii ve křoví pozoroval dívky
Muže se konečně podařilo zadržet. Ilustrační foto: Policie ČR

Podařilo se dopadnout zvrhlíka, který při onanii ve křoví pozoroval dívky

Od poloviny května pátrali policisté po muži, který měl v blízkosti Slunečního náměstí v Praze 13 onanovat a pozorovat při tom dívky, které si ho vyfotili. Nyní se zvrhlíka podařilo dopadnout, informoval o tom mluvčí pražské policie Jan Rybanský.

K incidentu došlo v polovině května. Ve křoví pod tubusem metra linky B si všimli dvě mladé ženy, že je ze křoví pozoruje muž a při tom se ukájí. Děvčata okamžitě vytáhla telefony a zvrhlíka vyfotila. Policisté tak mohli zveřejnit pátrací výzvu pro veřejnost a ukázat snímky hledaného muže.

Jednalo se o zhruba čtyřicátníka, který měl v době činu na sobě pravděpodobně montérkový komplet modré barvy s tmavší vestou. I přes zveřejněnou podobu se dopadnout.

Nakonec se to podařilo. „Díky medializaci celého případu přijali operátoři linky 158 několik oznámení, které vedly ke konkrétní osobě. Policisté muže následně ztotožnili, vypátrali a v uplynulém týdnu i vyslechli. V průběhu výslechu se jim doznal,“ sdělil policejní mluvčí Rybanský

Muž je podezřelý ze spáchání trestného činu výtržnictví, za což mu v případě dopadení a odsouzení hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi.


Autor: Karel Netolický

Utíkal jako o život

30. listopadu 2022 ve 12:36

Do pronásledování utíkajícího muže se v pátek 25. listopadu zapojily dvě hlídky strážníků. Na základě oznámení jeli strážníci prověřit údajného uživatele drog do Mochovské ulice.

Řídil pod vlivem a parkoval na chodníku

17. listopadu 2022 v 09:10

Během řešení přestupku s řidičem nákladního vozidla na Václavském náměstí v neděli po 22hodině si hlídka strážníků všimla, že za služebním vozem stojí černé BMW. Když strážníci odjeli, zaparkoval řidič tohoto vozu v zóně placeného stání částečně na chodníku, v rozporu s dopravním...

S propanbutanovými lahvemi na vozíku

15. listopadu 2022 ve 14:49

Nedaleko křižovatky ulic U Plynárny a U Hellady si v neděli v 5 hodin ráno hlídka strážníků všimla muže tlačícího vozík přikrytý plachtou. Jakmile spatřil hlídku, odstavil vozík za zaparkované auto a snažil se zmizet.

Vyškubl ženě v metru mobilní telefon a chtěl zmizet

14. listopadu 2022 ve 14:44

Ve chvíli, kdy hlídka strážníků v sobotu po poledni během kontroly nástupiště stanice metra Náměstí Republiky zaslechla ženské volání: „Zastavte ho, ukradl mi mobil!“ proběhl kolem ní muž s batohem na zádech.

Kradené auto vypátrali během několika hodin

10. listopadu 2022 v 10:09

Policisté pohotovostní motorizované jednotky si všimli na náměstí Míru ve středu v časných ranních hodinách auta, které před několika hodinami odcizil neznámý pachatel v Praze 10. Rozhodli se ho proto zastavit a řidiče zkontrolovat. K zastavení však policisté přistoupili až v době, kdy si na pomoc...

Další články
Nahoru