dnes
Neděle - oblacno
3°C
zítra
Pondělí - zatazeno
2°C
pozítří
Úterý - zatazeno
3°C
Pražské krimi

Pod vlivem a v ukradeném autě způsobil nehodu

Včera v půl sedmé večer si policisté pohotovostní motorizované jednotky všimli na Jižní spojce ve směru k Barrandovskému mostu stříbrné Škody Superb. Jelikož se jedná o model, který je zloději aut hojně vyhledáván, prověřili policisté vozidlo v databázích.

Konkrétně toto auto postrádal jeho majitel od sedmadvacátého srpna, kdy oznámil jeho odcizení. Proto chtěli policisté auto zastavit a zkontrolovat jeho osádku.

Muž za volantem byl ale proti a před policisty začal ujíždět. Tato jeho snaha ale netrvala dlouho, pouze do křižovatky ulic Strakonická Kotevní, kde řidič Superbu nezvládl odbočení do vedlejší komunikace a naboural do stěny domu.

Řidiče policisté zadrželi přímo u auta, jeho spolujezdec se ještě pokusil o útěk, marně. Oba zadržení Češi (28, 28) následně skončili na policejní služebně pro podezření z trestného činu neoprávněné užívání cizí věci, řidič navíc pro trestný čin ohrožení pod vlivem návykové látky, neboť v jeho těle policisté detekovali psychotropní látku.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru