dnes
Sobota - zatazeno
8°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - skorojasno
4°C
Víkendové tipy

Pochod Přímo za čumákem podpoří opuštěná a týraná zvířata. Hlavně psy a kočky

Charitativní pochod na podporu opuštěných a týraných zvířat, zejména psů a koček, se uskuteční v sobotu 16. dubna v Kunratickém lese. Start je v 11 hodin v areálu restaurace U Krále Václava IV. Cíl odpoledne na stejném místě. 

„Rádi bychom touto akcí získali finanční prostředky, které budou použity ve prospěch vybraných psích a kočičích útulků,“ zvou organizátoři k účasti.

Útulky které se akce zůčastní:
Dogpoint o.p.s.
Pro psí Voči z.s.
Domov Fauny
Srdeční záležitosti z.s.
Srdcem pro kočky z.s.

Za 70 % výtěžku ze startovného bude koupeno krmivo pro útulky, dalších 20 % půjde na stavební úpravy útulků. Zbylých 10 % bude poukázáno na účty útulků, které se akce zúčastní.

6,5 kilometru dlouhý pochod vede po celém obvodu Kunratického lesa. Půjde se většinou po asfaltových cestách a po rovině. I přes občasné stoupání a klesání je trasa vhodná i pro kočárky a malé děti.

Na trase se objeví stanoviště, kde bude pro účastníky připraveno 10 otázek ze zvířecí říše. Kdo odpoví na všechny správně, v cíli dostane malou odměnu. Všichni účastníci obdrží upomínkový předmět pochodu a časopis HAF & MŇAU!

Pokud si někdo bude chtít trasu pochodu zaběhnout i se psem, na místě budou k dispozici postroje, vodítka i sedáky k zapůjčení. Registrovat k pochodu se dá i na startu. Veškeré informace www.primozacumakem.cz.


Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Kolčavka v Praze 9 zve na oslavy. Těšte se na zabijačku, koncert a veselici

23. října 2017 v 08:50

Pivovar Nad Kolčavkou v sobotu 28. října slaví. V 10 hodin začne pravá staročeská zabijačka. Sami si pod dozorem řeznického mistra můžete vyzkoušet, jak se dělají jitrnice.

Přivstaňte si na výlov rybníka mezi paneláky

22. října 2017 v 07:22

V sobotu 28. října se od 7 hodin koná již tradiční výlov Stodůleckého rybníka v Centrálním parku Prahy 13.

Na umisťovací výstavě ve Fénixu budou hledat nový domov kočky z ochranářských organizací

22. října 2017 v 07:00

Umisťovací výstava koček se bude konat v prostorách veterinární kliniky Fénix v sobotu 28. října od 11 do 17 hodin a v neděli 29. října také od 11 do 17 hodin.

Další články
Nahoru