Dnes Sobota - zatazeno 19°C
Zítra Neděle - oblacno 16°C
Sobota 13. 7. 2024
Svátek má Markéta
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
ByznysKomerční sdělení

Počet zákazníků innogy vzrostl o stovky tisíc

Od začátku dramatického růstu cen energií v roce 2021 a následného krachu Bohemia Energy narostl počet zákazníků innogy v České republice o více než 200 tisíc. Informoval o tom tiskový mluvčí innogy ČR Martin Chalupský.  

„Aktuálně tak zajišťujeme dodávky zemního plynu pro 1,158 milionu zákazníků a dodávky elektřiny pro 614 tisíc zákazníků,“ sdělil Chalupský.

Krach celé řady dodavatelů energií znamenal pro mnohé odběratele velkou výstrahu. Stejně tak se ukázalo, že spolehlivé a bezpečné dodávky nejsou samozřejmostí. Proto lidé začali mnohem více hodnotit dodavatele energií z hlediska stability a spolehlivosti.

Zastavení dodávek plynu pak tento trend ještě posílilo. „Pouze cena přestala být v loňském roce hlavním kritériem při výběru nového dodavatele a klienti se ve velkém začali obracet na silného a spolehlivého dodavatele, jakým jsme i my – innogy,“ pokračoval Chalupský.

Energetická krize podstatným způsobem zatřásla s tuzemským trhem, když spousta obchodníků musela zcela ukončit svoji činnost. „U nás v innogy jsme se ale dokázali velmi rychle přizpůsobit novým podmínkám na trhu a ani jednou jsme nezastavili příjem nových zákazníků z řad domácností. Ať už to byli lidé, kteří k nám přecházeli na začátku loňského roku z režimu DPI, nebo ti, které jejich původní dodavatel převedl na nevýhodné a vysoké spotové ceny,“ dodal v tiskové zprávě mluvčí.


Autor: Alo

Praha 4 hledá členy do volebních komisí při volbách do Senátu

Včera v 10:33

Radnice se rozhodla výrazně navýšit odměnu pro členy OVK. Za první kolo bude přidáno 500, v případě druhého kola pak dalších 1500 korun.

Jiří Jarkovský bude novým členem představenstva Czech Airlines Handling

9. července 2024 v 15:02

Novým členem představenstva odbavovací společnosti Czech Airlines Handling (dceřiná společnost Letiště Praha) bude od prvního srpna Jiří Jarkovský. Jeho hlavním úkolem bude strategické plánování činností společnosti CSAH v kombinaci s nepravidelností provozu. Současný předseda představenstva Tomáš...

Novou šéfkou komunikace innogy bude Zuzana Tylčerová, nahradí Martina Chalupského

26. června 2024 v 19:14

Po více než 20 letech mění skupina innogy vedení své komunikace. Na pozici Head of Corporate Affairs vystřídá Martina Chalupského nová ředitelka Zuzana Tylčerová. Bude přes léto postupně přebírat veškeré kompetence v oblasti externí a interní komunikace, sponzoringu, společenské odpovědnosti a...

MennYacht personálně posiluje pobočku pro Česko a otevřela prostory v Pařížské

26. června 2024 v 08:10

Společnost MennYacht, která letos slaví 30 let působení, zastupuje prémiové značky z portfolia Ferretti Group. České zastoupení formy nově reprezentuje Petr Kabát a společnost představila novou pobočku na Pařížské ulici v Praze.

Zlatá Koruna patří pojišťovně Kooperativa

21. června 2024 v 18:38

V letošním, již 22. ročníku soutěže Zlatá Koruna si Kooperativa připsala pět pódiových umístění. První místo a Zlatou korunu získalo Autopojištění NAMÍRU v kategoriích Neživotní pojištění i Povinné ručení, a FLEXI, které ovládlo kategorii Životní pojištění.  Informoval o tom mluvčí pojišťovny...

Férový zaměstnavatel roku je innogy

21. června 2024 ve 12:42

V pátém ročníku soutěže Férový zaměstnavatel roku, kterou pořádá portál Atmoskop se společností Pluxee, se společnost innogy umístila na 1. místě jako organizace s výborným přístupem k zaměstnancům, a to v kategorii velkých firem na 1000 zaměstnanců.

Nadační fond Veolia podpořil dvacet dobrovolnických projektů zaměstnanců PVK

20. června 2024 v 15:23

Pražské vodovody a kanalizace společně s Nadačním fondem Veolia opět rozdělovaly finanční prostředky v rámci 17. ročníku MiNiGRANTŮ. V letošním ročníku získalo dvacet zaměstnanců PVK na své projekty částku 685 tisíc korun.

Když se setká budoucnost s budoucností. Pro LOM PRAHA a VR Group je nábor nových zaměstnanců prioritou

19. června 2024 v 08:46

Přímá komunikace žáků 7. a 8. tříd základních škol s potenciálními zaměstnavateli, to byl ústřední námět akce Technika do škol, která je má motivovat ke studiu technických oborů a ředitelům škol i kariérním poradcům poskytnout aktuální vhled do potřeb průmyslu a trhu práce. Účast na setkání...

Další články
Nahoru