dnes
Sobota - zatazeno
8°C
zítra
Neděle - skorojasno
5°C
pozítří
Pondělí - jasno
4°C
Pobodaná žena volala z Krče o pomoc, vrah jí vytrhnul telefon z ruky

Pobodaná žena volala z Krče o pomoc, vrah jí vytrhnul telefon z ruky

V pražské Krči údajně v sobotu večer ubodal osmapadesátiletý recidivista svou partnerku. Čtyřicetiletá žena ještě stihla zavolat na tísňovou linku policie, pak se ale hovor přerušil. ČTK to dnes řekl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Policistům se sice podařilo vypátrat adresu, odkud napadená volala, a na místě potom ženu s mnoha bodnými ranami oživovali, ale zachránit ji už nemohli. Ženino volání přijala policie krátce po 22:00.

„Ženský hlas žádal o pomoc. Poté jí ale někdo zjevně násilím sebral telefon. Zpět už se pak nedařilo dovolat," popsal situaci Hulan.

Proto následně museli policisté složitě zjišťovat místo, odkud hovor přišel. Ačkoli se jim nakonec povedlo najít byt, ve kterém po vyražení dveří pobodanou ženu našli, její smrti se jim už zabránit nepodařilo.

„Policisté hned začali zraněnou oživovat a v resuscitaci potom pokračovali záchranáři, kteří dorazili na místo. Žena ale zraněním podlehla," řekl mluvčí policie.

„Příčinou smrti byla pravděpodobně mnohočetná bodná zranění, ale potvrdí to až nařízená pitva," dodal. Přímo v bytě zadrželi policisté pro podezření z vraždy muže, zřejmě partnera usmrcené.

Podle Hulana se jedná o recidivistu se zločineckou minulostí. Podezřelý byl několikrát trestán pro majetkové i násilné zločiny, ve vězení doposud strávil dohromady asi 20 let.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru