dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - oblacno
4°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
Pražský sport

Poběžte s rodinou pro dobrou věc

Chtěli byste s rodinou strávit hezké sportovní dopoledne, udělat něco pro své zdraví a ještě pomoci dobré věci? Ano? Tak se 8. května zúčastněte Rodinného minimaratonu v Praze a koupí lístků podpořte Linku bezpečí.

Rodinný minimaraton se uskuteční v rámci Volkswagen Maratonského víkendu a je určen pro rodiny i jednotlivce, kteří chtějí být součástí maratonského dění. Zakoupením registrací přes Linku bezpečí podpoříte tuto celostátní bezplatnou krizovou linku pro děti a mladé, kteří řeší každodenní starosti, ale i závažné problémy.

Běh startuje v 9:15 na Náměstí Republiky a účastníci doběhnou na Staroměstské náměstí, kde mohou přivítat v cíli vítězné maratonce a pobavit se s Marathon Music Festivalem. Celá trať má 3 kilometry.

Jak můžete tyto speciální charitativní registrace získat? Do 19. dubna napište na mail: k.holadova@linkabezpeci.cz nebo zavolejte na tel.: 602227676 a budou vám zaslány informace o prodejních cenách registrací. Pro každého běžce, který se zaregistruje, je připravený dárkový balíček.

602 227 67Po potvrzení registrace vám bude zaslána faktura (slouží jako daňový doklad) na vámi zvolenou částku, a po jejím uhrazení obdržíte unikátní registrační kód, s jehož pomocí se zaregistrujete na webových stránkách vybraného závodu.

Pro představu uvádíme náklady související s provozem Linky bezpečí:
1 000 Kč – podpoříte půl hodiny provozu Linky bezpečí = 13 šťastnějších dětských příběhů
2 000 Kč – podpoříte jednu hodinu provozu Linky bezpečí = 25 šťastnějších dětských příběhů
4 000 Kč – podpoříte dvě hodiny provozu Linky bezpečí = 50 šťastnějších dětských příběhů

Jakákoliv výše příspěvku, který společně s registrací uhradíte, a která půjde na provoz Linky, je na vašem osobním rozhodnutí.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru