dnes
Sobota - zatazeno
2°C
zítra
Neděle - snih
1°C
pozítří
Pondělí - zatazeno
0°C
Poběžte s Borotalcem večerní Prahou, závod Night Run se uskuteční na Letné

Poběžte s Borotalcem večerní Prahou, závod Night Run se uskuteční na Letné

Oblíbená italská značka deodorantů Borotalco s tradicí od roku 1878 je novinkou na českém trhu. V letošním roce je partnerem nočních běžeckých závodů Night Run. Pražský závod odstartuje v sobotu 19. září v Letenských sadech. 

Deodoranty Borotalco mají příjemnou a nezaměnitelnou vůni klasického tělového pudru a jsou osvědčeným pomocníkem proti pocení. Obsahují unikátní přírodní složku Microtalcum, která reguluje pocení a zanechává pokožku suchou a sametově hebkou.

deodoranty_1-nahled Tento jemně mletý prášek se vyrábí zpracováním přírodního mastku. Má skvělé absorpční a zklidňující schopnosti. Pomáhá udržet pokožku suchou a sametově hebkou. Navíc se mastkový prášek chlubí příjemnou vůní vhodnou pro ženy i pro muže.

Každý účastník závodu Night Run dostane nejen 45ml sprej Borotalco Original, ale po doběhu do cíle obdrží běžečtí nadšenci také tuňákový salát Rio Mare Insalatissime. Tuňákové saláty jsou ideální pochoutkou pro aktivní sportovce. Jsou vyrobené z kvalitních surovin, lehce stravitelné a bez konzervačních látek.

deodoranty-1jpg-nahled Tuňák je jednou z nejvýživnějších ryb. Maso tuňáka Rio Mare je bohaté na tzv. esenciální bílkoviny, které jsou velice důležité pro stavbu svalové tkáně a představují nepostradatelnou složku kompletní, lehce stravitelné a vyvážené stravy.

Druhý ročník seriálu nočních běžeckých závodů Night Run 2015 přináší běžecké závody pro sportovce i širokou veřejnost ve vybraných krajských městech České republiky. Jednotlivé závody dají účastníkům zažít nejen radost ze sportovního výkonu, ale také atmosféru nočních měst.


Fisaf pořádá workshop Mentální trénink (nejen) pro trenéry

20. prosince 2017 v 10:05

Český svaz aerobiku a fitness Fisaf.cz pořádá 20. ledna 2018 unikátní celodenní workshop nazvaný Mentální trénink pro trenéry. Vede ho akreditovaný profesionální kouč pro osobní rozvoj a fitness, trenér David Huf, a je určen trenérům, instruktorům, ale také široké veřejnosti – zkrátka každému, kdo...

Nový kurz: Instruktor Děti na startu

19. prosince 2017 v 15:06

Valná většina českých dětí začíná s pohybovými aktivitami až v době školní docházky. Rodiče je pak často přihlásí na specializovaný sport. Ideální přitom je, aby se děti začaly hýbat co nejdříve, osvojily si všeobecné pohybové dovednosti a hlavně – aby měly z pohybu radost. K tomu všemu je vede...

Další články
Nahoru