Dnes Neděle - polojasno 15°C
Zítra Pondělí - prehanky-dest 17°C
Neděle 29. 5. 2022
Svátek má Maxmilián a Maxim
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Doprava

Po zimní přestávce začíná rekonstrukce mostu ve Švehlově ulici

Technická správa komunikací začne v pondělí 1. března s pracemi na rekonstrukci mostu, který převádí ulici Švehlova přes Měcholupský potok.

V rámci této rekonstrukce bude opravena stávající nosná konstrukce a mostní římsy. Dále dojde k opravě spodní stavby i základů mostu. Stavba by měla být dokončena během srpna 2021.

Dopravní omezení:
Dopravní omezení bude rozděleno na dvě fáze. V první fázi dojde k uzavírce pravých jízdních pruhů v obou jízdních směrech, přičemž tato část komunikace bude sloužit jako koridor pro chodce. Doprava bude vedena v levém jízdním pruhu v obou směrech.

Ve druhé fázi, na přelomu června a července, bude ulice Švehlova průjezdná bez omezení (chodci budou vedeni náhradní trasou).


Autor: TZ, red

Tunel Mrázovka bude dvě noci jednosměrný

Včera v 17:48

Od 31. května do 1. června od 23 do 5 hodin bude uzavřen západní tunelový tubus A (směr Barrandovský most) a druhý tubus bude jednosměrný s původním směrem provozu.

Rekonstrukce křižovatky Na Petřinách – Na Větrníku

21. května 2022 v 10:01

Technická správa komunikací (TSK) zahájí v pondělí 23. května 2022 rekonstrukci křižovatky ulice Na Petřinách a Na Větrníku, která bude nově osazena semaforem. Celá stavební akce skončí do konce srpna 2022.

V souvislosti s koncerty skupiny Rammstein připravila policie opatření

14. května 2022 v 07:10

V neděli 15. května a v pondělí 16. května se uskuteční dva koncerty skupiny Rammstein. Z důvodu zajištění veřejného pořádku a dopravy, připravila pražská policie adekvátní bezpečnostní opatření, na kterém se bude podílet několik desítek pražských policistů. Opatření se dotknou především...

Další články
Nahoru