dnes
Sobota - jasno
25°C
zítra
Neděle - zatazeno
24°C
pozítří
Pondělí - obcasny-dest
22°C
Pražská doprava

Po zimní přestávce pokračuje oprava v Bucharově ulici

Další stavba, která bude pokračovat po zimní přestávce, je Bucharova v úseku Běhounkova – Upolínova. Technická správa komunikací zahájí práce v úterý 17. března a ukončí je do 17. června.

S pracemi se začne u autobusové zastávky Šafránkova a následně bude pokračovat k Běhounkově ulici. Údržba komunikace spočívá v odfrézování 5 cm stávající obrusné vrstvy s následnou náhradou živičné vrstvy stejné tloušťky.

V rámci akce budou vyrovnány obruby, opraveny povrchy autobusových zastávek, rektifikovány uliční vpusti, odstraněny problémy s propady komunikace a vyznačeno nové vodorovné dopravní značení.

Uzavřen bude jízdní pruh směrem nemocnice Motol.


Letenský tunel se bude uklízet

1. července 2020 v 19:15

V letenském tunelu proběhne od 7. července do 14. července, vždy od 23 do 5 hodin pravidelná údržba a mytí. Tunel bude obousměrně uzavřen.

Opěrné zdi Letenského tunelu budou opraveny

1. července 2020 v 08:17

Technická správa komunikací zahájí v sobotu 4. července rekonstrukci opěrných zdí Letenského tunelu u severního portálu, v úseku Milady Horákové – Letenský tunel. Stavební práce jsou naplánované do konce září 2020.

Od července znovu letadlem do Dubaje

24. června 2020 v 07:37

Letecká společnost flydubai od 4. července znovu spustí přímou pravidelnou linku do Dubaje, obnoví se tak druhé dálkové spojení z Prahy. Do velkoměsta Spojených arabských emirátů mohou cestující letět nejprve jednou týdně, každou sobotu. Od 27. července pak budou lety k dispozici...

Další články
Nahoru