dnes
Sobota - polojasno
25°C
zítra
Neděle - zatazeno
24°C
pozítří
Pondělí - obcasny-dest
22°C
Po zimní pauze pokračuje rekonstrukce smíchovské ulice Vltavská, skončí na konci června
Pohled do ulice Vltavská během loňské rekonstrukce. Foto: archiv TSK

Po zimní pauze pokračuje rekonstrukce smíchovské ulice Vltavská, skončí na konci června

Od pátku 20. března bude Technická správa komunikací (TSK) pokračovat s rekonstrukcí ulice Vltavská v úseku ulice Nádražní – Hořejší nábřeží.

V roce 2019 byla dokončena oprava severní poloviny vozovky a nyní čeká silničáře jižní část. „Stavba zahrnuje kompletní rekonstrukci komunikace s lokální sanací. Vozovka je navržena s živičným krytem, chodníky budou mít povrch z kamenné mozaiky,“ upřesnila mluvčí TSK Barbora Lišková.

Stavba je koordinována s pracemi dalších investorů, například rekonstrukcí veřejného osvětlení a či pokládkou inženýrských sítí jednotlivých správců. „Dále je časově koordinována s uzavírkami, které se týkají rekonstrukcí tramvajové trati v ulici Nádražní,“ dodala Lišková. Plánované ukončení rekonstrukce je koncem letošního června.

Dopravní omezení:
Rekonstrukce uzavře od 20. března do konce června jižní polovinu vozovky Vltavská. Objízdná trasa směr centrum je vedena ulicí Svornosti a následně na Hořejší nábřeží. Dále jsou navržené objízdné trasy ulicemi Pivovarská (otočení směru) a Královské louky.


Letenský tunel se bude uklízet

1. července 2020 v 19:15

V letenském tunelu proběhne od 7. července do 14. července, vždy od 23 do 5 hodin pravidelná údržba a mytí. Tunel bude obousměrně uzavřen.

Opěrné zdi Letenského tunelu budou opraveny

1. července 2020 v 08:17

Technická správa komunikací zahájí v sobotu 4. července rekonstrukci opěrných zdí Letenského tunelu u severního portálu, v úseku Milady Horákové – Letenský tunel. Stavební práce jsou naplánované do konce září 2020.

Od července znovu letadlem do Dubaje

24. června 2020 v 07:37

Letecká společnost flydubai od 4. července znovu spustí přímou pravidelnou linku do Dubaje, obnoví se tak druhé dálkové spojení z Prahy. Do velkoměsta Spojených arabských emirátů mohou cestující letět nejprve jednou týdně, každou sobotu. Od 27. července pak budou lety k dispozici...

Další články
Nahoru