dnes
Neděle - oblacno
10°C
zítra
Pondělí - skorojasno
4°C
pozítří
Úterý - prehanky-snih
5°C
Po zimní pauze pokračuje rekonstrukce smíchovské ulice Vltavská, skončí na konci června
Pohled do ulice Vltavská během loňské rekonstrukce. Foto: archiv TSK

Po zimní pauze pokračuje rekonstrukce smíchovské ulice Vltavská, skončí na konci června

Od pátku 20. března bude Technická správa komunikací (TSK) pokračovat s rekonstrukcí ulice Vltavská v úseku ulice Nádražní – Hořejší nábřeží.

V roce 2019 byla dokončena oprava severní poloviny vozovky a nyní čeká silničáře jižní část. „Stavba zahrnuje kompletní rekonstrukci komunikace s lokální sanací. Vozovka je navržena s živičným krytem, chodníky budou mít povrch z kamenné mozaiky,“ upřesnila mluvčí TSK Barbora Lišková.

Stavba je koordinována s pracemi dalších investorů, například rekonstrukcí veřejného osvětlení a či pokládkou inženýrských sítí jednotlivých správců. „Dále je časově koordinována s uzavírkami, které se týkají rekonstrukcí tramvajové trati v ulici Nádražní,“ dodala Lišková. Plánované ukončení rekonstrukce je koncem letošního června.

Dopravní omezení:
Rekonstrukce uzavře od 20. března do konce června jižní polovinu vozovky Vltavská. Objízdná trasa směr centrum je vedena ulicí Svornosti a následně na Hořejší nábřeží. Dále jsou navržené objízdné trasy ulicemi Pivovarská (otočení směru) a Královské louky.


Uzavření tubusu Bubenečského tunelu

24. března 2020 v 07:14

Tubus A ve směru na Barrandovský most bude od 30. března do 3. dubna vždy od 23 hodin do 5 hodin uzavřen, tubus B bude bez omezení s provozem v původním směru.

Vlak projel u Masarykova nádraží návěstidlem zakazujícím jízdu

23. března 2020 ve 12:37

Spěšný vlak dnes ráno kolem 8:30 projel u Masarykova nádraží návěstidlem zakazujícím jízdu. Nikomu se nic nestalo, nevznikla žádná škoda. Kvůli zadokumentování události ale zhruba hodinu stál provoz na trati do Českého Brodu. Musely být také odřeknuty některé osobní vlaky. Provoz byl obnoven po...

Praha 5: Klikatá bude od pondělí 23. března uzavřena

22. března 2020 v 06:46

Z důvodu opravy kanalizace a vodovodu bude pro dopravu v termínu od pondělí 23. března do neděle 20. prosince 2020 uzavřena ulice Klikatá. První etapa v termínu od 23. března se týká úseku mezi ulicemi U Waltrovky a Mezná.

Uzavření tubusů Brusnického, Dejvického a Bubenečského tunelu

19. března 2020 v 07:37

Z důvodu pravidelné údržby a mytí bude tubus A – směr Barrandovský most – Brusnického a Dejvického tunelu uzavřen od 20. března do 24. března, vždy od 23 hodin do 5 hodin. Tubus B bude bez omezení s provozem v původním směru.

Kotlářka – Vozovna Motol: V sobotu a neděli nepojedou tramvaje

18. března 2020 v 18:51

V sobotu 21. 3. a v neděli 22. 3., vždy od 7:30 do 18:00 hodin bude obousměrně přerušen provoz tramvají v úseku Kotlářka – Vozovna Motol.

Další články
Nahoru