Dnes Čtvrtek - oblacno 25°C
Zítra Pátek - zatazeno 26°C
Čtvrtek 25. 7. 2024
Svátek má Jakub
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Pražské krimi

Po vloupání se ukryl v chodbě a nemohl ven

Padesátiletý muž se vloupal do auta a odcizil mobilní telefon. Pak se uvěznil v chodbě. Informoval o tom mluvčí pražské policie Richard Hrdina.

Kriminalisté uslyšeli ve vysílačce relaci, ve které operační důstojník informoval hlídky o vloupání do auta, ke kterému došlo v ulici Magdalény Rettigové v Praze 1.

Na místě na ně čekal oznamovatel, který kriminalistům ukázal, kam podezřelý muž zaběhl. K jeho smůle si vybral jednu z budov, kde se nedobrovolně uvěznil v chodbě, ze které je k východu zapotřebí vstupní karta. Uvězněný se ještě snažil dostat ven za pomoci páčidla, které vytáhl z batohu, ale kromě způsobení další škody v řádech několika desítek tisíc korun, se mu to nepodařilo.

Padesátiletý muž skončil v poutech, provedená dechová zkouška u podezřelého byla negativní, ale orientačním testem na drogy bylo zjištěno, že muž je uživatelem pervitinu a tímto způsobem si na něj zřejmě „ vydělával“. Poté byl převezen na policejní služebnu, kde si vyslechl obvinění ze spáchání trestného činu krádež, za což mu v případě odsouzení hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi. 


Autor: Hla
Další články
Nahoru