dnes
Úterý - jasno
31°C
zítra
Středa - skorojasno
35°C
pozítří
Čtvrtek - jasno
27°C
Po úniku plynu ve Vinohradské ulici hasiči evakuovali prodejnu potravin
Foto: Jan Kostík (2x) / HZS Praha

Po úniku plynu ve Vinohradské ulici hasiči evakuovali prodejnu potravin

Dnes po půl šesté hodině odpoledne zasahovaly jednotky pražských hasičů na křižovatce ulic Vinohradská a Perunova.

Během výkopových prací došlo k poškození plynového potrubí v zemi. Hasiči spolu s policisty preventivně uzavřeli provoz ve Vinohradské ulici a evakuovali 40 lidí z prodejny Albert.

Plynárenská pohotovost uzavřela hlavní uzávěr plynu a provoz mohl být nálsedně obnoven. Hasiči odvětrali suterén nejbližšího domu a změřili meze koncentrace plynu v okolí výkopu.

vinohradska-1


Posezení na lavičce vyústilo v potyčku, zasáhli strážníci

Včera ve 14:35

Přátelské večerní posezení na lavičce se zvrtlo. Zatímco se dva muži postrkávali ve stoje a zápasili i na zemi, ostatní tomu přihlíželi. Vše ukončili až strážníci, kteří jednoho z mužů museli zpacifikovat a nasadit mu pouta.

Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Další články
Nahoru