dnes
Čtvrtek - zatazeno
11°C
zítra
Pátek - polojasno
13°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
8°C
Pražské krimi

Po třinácti pivech silně krvácel z rukou. Ze zlatavého moku to nebylo...

V sobotu v noci přijali strážníci z Prahy 8 informaci od obsluhy restaurace v ulici Na Žertvách, že agresivní mladík rozbil výlohu podniku. Obsluha hlídce sdělila popis mladíka a to, že má zakrvácené ruce.

Strážníci muže vypátrali v nedaleké Sokolovské ulici. Sdělil, že vypil 13 piv a pak se přiznal, že rozbil výlohu restaurace. Protože silně krvácel z rukou a stěžoval si na bolest břicha, hlídka na místo přivolala záchrannou službu a Policii ČR.

Ta si celou věc převzala k dalšímu šetření. Záchranáři mladíka následně převezli k ošetření do nemocnice.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru