Dnes Čtvrtek - zatazeno 20°C
Zítra Pátek - bourky 21°C
Čtvrtek 30. 5. 2024
Svátek má Ferdinand
Pražské drby
Co se v Praze povídá
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Po srážce s kropícím vozem zemřel řidič skútru
Skútr po nehodě. Foto: ZZS HMP

Po srážce s kropícím vozem zemřel řidič skútru

S kropicím vozem se ve čtvrtek dopoledne po půl desáté srazil zhruba třicetiletý motorkář v Plzeňské ulici u křižovatky s Bucharovou.

Motorka i vůz jely stejným směrem. Příčiny srážky vyšetřují policisté. „Na ulici Plzeňská došlo k vážné dopravní nehodě s autem. Boj o život zhruba třicetiletého řidiče motorky trval přes půl hodiny. Bohužel svým zraněním nakonec podlehl,“ uvedli na sociálních sítích záchranáři. 

„Podle informací od naší posádky se vozidlo Pražských služeb v místě neštěstí vyhýbalo rychle jedoucí policejní hlídce, která měla zapnuté výstražné majáky. Řidič cisterny se snažil předejít nevyhnutelné srážce, a tak se ve vteřině rozhodl s vozem uhnout na stranu. Přitom se však střetl se skútrem, čemuž bohužel nemohl nijak zabránit. Je nám velmi líto, že při nehodě vyhasl lidský život,“ sdělil serveru Pražský patriot mluvčí společnosti Pražské služby Alexandr Komarnický.


Autor: puc

Konal se již desátý ročník mezinárodního sympozia

Včera v 07:55

V uplynulém týdnu se ve dnech 23. a 24. května již podesáté setkali odborníci z celého světa k diskusi nad tématy udržitelného konceptu dopravy, kvality života a dalších oblastí spojených s chytrými městy. Konalo se sympozium Smart Cities Symposium Prague 2024 (SCSP).

Dotační program Prahy 15 pro sociální oblast

Včera v 07:07

Praha 15 vyhlásila dotační program pod názvem „MČ Praha 15 pro sociální oblast 2024“. Dotace se vztahuje na pomoc dětem a mládeži, pomoc seniorům, pomoc osobám se zdravotním postižením a ostatní služby a činnosti v oblasti sociální prevence.

Další články
Nahoru