dnes
Sobota - zatazeno
8°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - skorojasno
4°C
Pražské krimi

Po spícím muži v autě pátrala Policie ČR

Dnes v jednu hodinu ráno prováděli strážníci z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 9 kontrolu v Kovanecké ulici, kde si všimli zaparkovaného osobního vozidla, ve kterém spal muž. Protože hrozilo, že by mohlo být ohroženo mužovo zdraví, hlídka se rozhodla celou věc prověřit. Muž strážníkům na dotaz, zda je v pořádku, odpověděl, že je jen unavený a žádnou pomoc nepotřebuje. 

Strážníci se pro jistotu ještě rozhodli ověřit mužovu totožnost. A nestačili se divit. Provedenou kontrolou totiž zjistili, že muž je hledaný Policií ČR a byl na něj vydán příkaz k zatčení. Hlídka muže následně předvedla na služebnu Policie ČR.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru