Dnes Středa - mlha 0°C
Zítra Čtvrtek - prehanky-dest 0°C
Středa 3. 3. 2021
Svátek má Kamil
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Cyklista, který masturboval před ženami, se po medializaci případu sám přihlásil na policii
Ilustrační foto: archiv

Cyklista, který masturboval před ženami, se po medializaci případu sám přihlásil na policii

Pražští policisté pátrali od začátku února po muži, který v minimálně čtyřech případech v Praze 9 masturboval na veřejnosti. První tři případy zaznamenali policisté ve čtvrtek 4. února v blízkosti autobusových zastávek Lomnická a Hostavice na východě Prahy. Vzdáleny jsou od sebe jen pár stovek metrů. Podezřelý pohybující se na jízdním kole sledoval ženy a následně před nimi masturboval. Po zveřejnění případu v médiích se hledaný muž policistům sám přihlásil.

Poškozené uvedly velmi podrobný popis podezřelého, díky kterému ho policisté na kamerových záznamech dohledali v jednom z obchodních řetězců, kde si byl během incidentů nakoupit.

Čtvrtý případ se stal tento týden v pondělí, krátce před jedenáctou hodinou dopoledne. Dvě mladé dívky čekaly na vlakovém nádraží Dolní Počernice na vlak. Naproti spatřily muže, který je sledoval a přitom masturboval.

Obě ustrašené dívky „onanistu“ natočily na mobilní telefon a odjely prvním vlakem domů. Celou věc následně oznámily na obvodním oddělení v Kolíně.

„Policisté vyhodnotili kamerové záznamy ze všech dosud oznámených případů a zjistili, že tuto trestnou činnost páchá jedna a tatáž osoba,“ uvedla mluvčí pražské policie Violeta Siřišťová.

Hledaný muž jezdil na starším typu kola červeno-bílé barvy. Markantní na něm jsou řídítka zahnuté do takzvaných beranů.

Po včerejším zveřejnění případu v médiích se podezřelý sám ozval na linku 158. Uvedl, že se poznal na záběrech a chce spolupracovat s policií.

„Kriminalisté třetího policejního obvodu v současné chvíli s třiapadesátiletým mužem provádí standartní úkony trestního řízení. Touto cestou vyzýváme případné další poškozené, aby se přihlásily na linku 158," sdělila Siřišťová.

Přetrvává totiž podezření, že žen, které se musely nedobrovolně účastnit exhibicionismu, může být víc. Muž je podezřelý ze spáchání trestného činu výtržnictví, za což mu v případě dopadení a odsouzení hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi.


Krádež benzínu v Praze 5

Dnes v 10:59

Oznámení o krádeži pohonných hmot jela autohlídka prověřit do Žabovřeské ulice v Praze 5.

Kličkoval v protisměru

Včera ve 12:58

Modrého osobního auta kličkujícího po vozovce občas i v protisměru si strážníci všimli u křižovatky ulic Modřanská x Chuchelská v Praze 12 v neděli 28. února po půlnoci.

V kontejneru našel zbrusu nové fotoaparáty

1. března 2021 v 16:25

Pracovník ostrahy přivolal 27. února dvě hodiny po půlnoci strážníky na pozemek jedné firmy v Praze 8 s tím, že v areálu objevil zloděje. Na místě vyslané hlídce sdělil, že se v areálu pohybuje nepovolaná osoba s batohem na zádech.

Cizinec bez dokladů i domova se zabydlel v odstaveném autě

1. března 2021 v 16:21

U dlouhodobě odstaveného vozidla nedaleko křižovatky ulic Vlachova x Flöglova v Praze 5 se měl 27. února ráno nacházet bezdomovec a dělat na místě nepořádek. Hlídka strážníků muže objevila uvnitř uvedeného auta.

Napadl ženu a strážníkům tvrdil, že jí pomáhá vstát

26. února 2021 v 17:08

Vystrašená žena, přitisknutá křičícím agresorem na zaparkované dodávce. Pohled, který se naskytnul strážníkům, kteří na základě oznámení dorazili na Smetanovo nábřeží v Praze 1. Podezření hlídky, že vysvětlení o poskytnutí pomoci opilé ženě, která není schopná vstát, není pravdivé, nejdříve...

Na Kunratické spojce zemřel motorkář

25. února 2021 ve 20:29

Dnes od 16:30 hodin zasahovali profesionální a dobrovolní hasiči na Kunratické spojce u tragické nehody motorky a nákladního vozidla. V době příjezdu první jednotky byla jedna osoba v péči záchranářů.

U ztraceného seniora, muže s psychickými problémy a resuscitace zasahovali strážníci

25. února 2021 v 19:32

K muži, který potřeboval okamžitou resuscitaci, přijela hlídka strážníků současně se záchranáři. Strážníci zahájili nepřímou srdeční masáž a zdravotníci zajišťovali nezbytné činnosti k obnovení životních funkcí. 61letého muže se podařilo oživit a stabilizovat. Záchranná služba ho pak převezla do...

Auto na heveru a chybějící kola

24. února 2021 v 18:57

Strážnice z jedenáctého obvodu procházela včera kolem poledne Výstavní ulicí poblíž čerpací stanice a našla auto na heveru, kterému chyběla kompletní tři kola. Nedaleko stála dodávka s pootevřenými dveřmi, ve které bylo několik kol. U dodávky se pohybovali tři muži.

Rozbitá hlava i skříň. Strážníci řešili napadení cizinci na ubytovně

24. února 2021 v 18:52

V úterý jedenácté hodiny večer byla vyslána hlídka strážníků do ubytovny v Holešovicích, kde mělo dojít k napadení jednoho muže dvěma dalšími. V jednom z pokojů strážníci našli jak napadeného, tak rozbitou skříň. Útočníky jim vzápětí 51letý muž ukázal.

Další články
Nahoru