Dnes Čtvrtek - skorojasno 7°C
Zítra Pátek - obcasny-dest 8°C
Čtvrtek 30. 3. 2023
Svátek má Arnošt
Zpravodajství
Novinky z hlavního města
Po nehodě na západě Prahy zůstal řidič zaklíněn v autě
Hasiči zasahují u nehody, která se stala v blízkosti Depa Zličín. Foto: HZS Praha

Po nehodě na západě Prahy zůstal řidič zaklíněn v autě

Hasiči ze smíchovské a petřinské stanice zasahovali dnes v 15:26 hodin na Zličíně v ulici Na Radosti u nehody osobního auta, které narazilo do stromu. Informoval o tom mluvčí hasičů Martin Kavka.

Pražští profesionální hasiči řidiče vyprostili za osm minut po příjezdu na místo, spolupracovali s jednotkou hasičů pražského dopravního podniku policisty a záchrankou. Po vyproštění byl zraněný řidič předán do péče záchranářů. 

U nehody zasahoval i vrtulník letecké záchranné služby. „Po zadokumentování nehody jednotky zajistily místo proti vzniku požáru a zprovoznily komunikaci,“ dodal Kavka. Příčiny nehody jsou v šetření. 


Autor: puc

Praha 6: Setkání s občany Břevnova

28. března 2023 ve 22:47

Témata, která vás zajímají, můžete probrat se zástupci radnice Prahy 6 před Galerií Kuzebauch, na rohu ulic Dvořeckého a Říčanova.

Praha 10: ZŠ Olešská ušetřila téměř 40 procent na výdajích za dodávku tepla

28. března 2023 v 10:15

ZŠ Olešská ve Strašnicích při projektu snížení energetické náročnosti školy dokázala snížit výdaje za dodávku tepla o 39,9 procenta. Projekt byl financován Prahou 10, dotacemi od EU a pražským magistrátem. Informovala o tom mluvčí desáté městské části Michaela...

Další články
Nahoru