Dnes Pátek - prehanky-dest 19°C
Zítra Sobota - obcasny-dest 20°C
Pátek 12. 7. 2024
Svátek má Bořek
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Po nehodě dvou kamionů na Pražském okruhu unikla nafta
Hasiči zajistili, aby nafta dál neunikala z nádrže do dešťové strouhy. Foto: HZS Praha

Po nehodě dvou kamionů na Pražském okruhu unikla nafta

Ve středu krátce před polednem zasahovali hasiči z radotínské stanice na Pražském okruhu v oblasti Řeporyjí u nehody dvou nákladních aut. Po nehodě začala z poškozené nádrže jednoho z kamionů unikat nafta.

„Po nehodě nebylo nutné vyproštění osob, hasiči zasypali uniklou naftu na komunikaci a zajistili, aby nafta dál neunikala z nádrže do dešťové strouhy. Velitel zásahu na místo povolal speciální vozidlo na likvidaci většího množství úniku chemických látek ze strašnické stanice," sdělil mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.

Na místo se dostavil i zástupce odboru životního prostředí s ohledem na to, že došlo k částečné kontaminaci zeminy na krajnici komunikace. Hasiči z poškozené nádrže přečerpali dalších 230 litrů nafty. Zásah blokoval desítky minut provoz na Pražském okruhu.


Autor: Cen

Praha 9: Vyplnění dotazníku do 15. července

Dnes v 16:08

Až do pondělí 15. července zve Praha 9 k elektronickému vyplnění dotazníku, jehož cílem je poskytnout prostor k vyjádření představ obyvatel městské části o rozvoji vstupního prostranství do parku Zahrádky po obou stranách ulice Ivana Hlinky.

Praha 4 hledá členy do volebních komisí při volbách do Senátu

Dnes v 10:33

Radnice se rozhodla výrazně navýšit odměnu pro členy OVK. Za první kolo bude přidáno 500, v případě druhého kola pak dalších 1500 korun.

Skončilo pátrání po dívce, která utekla z bohnické nemocnice

Dnes v 10:28

Pražští policisté ve čtvrtek odpoledne odvolali pátrání po třináctileté dívce, která dopoledne utekla z Psychiatrické nemocnice v Bohnicích. Podařilo se ji nalézt, je v pořádku. Informovala o tom policejní mluvčí Kristýna Soukupová. V nemocnici byla dívka hospitalizována z důvodu jejího...

V Rokytce se našlo mužské tělo

Dnes v 10:09

V říčce Rokytce na území Vysočanech se poblíž Mlékárenské ulice ve čtvrtek večer našlo tělo zhruba šedesátiletého muže. Tělo bylo již v pokročilém stadiu rozkladu, policisté se snaží zjistit okolnosti úmrtí.

Další články
Nahoru