Dnes Úterý - jasno 15°C
Zítra Středa - polojasno 18°C
Úterý 25. 6. 2024
Svátek má Ivan
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Pneumatiky Matador: Bezpečná jízda s dostupnou cenovkou
DopravaKomerční sdělení
Ilustrační foto: Matador

Pneumatiky Matador: Bezpečná jízda s dostupnou cenovkou

Matador je tradičním výrobcem pneumatik pro dopravní prostředky všeho druhu. Pokud hledáte kvalitní a cenově dostupné pneumatiky pro váš vůz, pak jsou pneumatiky Matador správnou volbou. Matador je velmi oblíbený díky výhodnému poměru ceny a kvality.

Stručná historie firmy Matador

Společnost Matador byla založena v roce 1905 a původně se zaměřovala na výrobu gumových výrobků, hadic a řemenů. První pneu Matador byla vyrobena už v roce 1925. V roce 1950 byl otevřen velký výrobní závod v Půchově, který je stále v provozu a vyrábí se zde pneumatiky Matador dodnes. Od roku 1962 se firma přeorientovala především na výrobu pneumatik, přesto však stále působí i v dalších odvětvích průmyslu.

Od té doby došlo k výraznému posunu ve výrobě pneumatik. Důležitým mezníkem pro společnost Matador byl přechod pod koncern Continental v roce 2007. Tento krok umožnil Matadoru využít veškeré odborné znalosti a technologickou podporu společnosti Continental. Nyní se podíváme na aktuálně dostupné pneumatiky Matador. 

Matador Hectorra 5: Letní obutí pro osobáky napříč velikostmi 

Matador Hectorra 5 jsou cenově dostupné letní pneumatiky pro osobní automobily. Tyto pneumatiky excelují jak na mokrém, tak na suchém povrchu hlavně díky svému asymetrickému dezénu a speciální směsi pryže. Jsou dostupné pro osobní vozy s disky o velikostech od 14 do 20 palců. Mezi často prodávané velikosti patří 195/55 R15, 225/45 R17 a 235/45 R18.

matador-hectorra-5-1

Pneumatiky Matador Hectorra 5 nabízejí výjimečnou stabilitu a přilnavost při zatáčení, což zajišťuje bezpečnou a pohodlnou jízdu. Díky svému nízkému valivému odporu tyto pneumatiky nejen šetří životní prostředí, ale také snižují spotřebu paliva. Pneumatiky Matador Hectorra 5 jsou optimální volbou pro ty, kteří hledají dostupné a kvalitní letní pneumatiky

Dezén pneumatik Hectorra 5 zajišťuje vynikající stabilitu a přilnavost při zatáčení, což přináší bezpečnou a pohodlnou jízdu. Díky svému nízkému valivému odporu tyto pneumatiky přispívají k ochraně životního prostředí a hlavně snižují spotřebu paliva

Matador MP62 All Wearher Evo: Obutí do sněhu i na rozpálenou vozovku 

Matador MP62 All Weather Evo jsou celoroční pneumatiky vhodné pro osobní vozy s disky od 13 do 17 palců. Jsou dostupné v oblíbených rozměrech 185/65 R15, 205/55 R16 a 215/65 R16. Tyto pneumatiky nabízejí vynikající výkon v široké škále počasí a stavu vozovky. Jsou schopny si poradit nejen na suchých a mokrých silnicích, ale dokonce i na sněhu.

mp-62-all-weather-evo-1

Mezi hlavní výhody pneumatik patří jejich nízký valivý odpor, který přispívá ke snížení spotřeby paliva a šetří životní prostředí. Pneumatiky Matador MP62 All Weather Evo jsou prostě skvělou volbou pro řidiče, kteří preferují jedny pneumatiky po celý rok a nechtějí se zdržovat výměnou pneumatik.

Matador Hectorra Van: Dodávkové pneumatiky na letní sezónu

Letní pneumatiky Matador Hectorra Van pro dodávky přinášejí profesionálním řidičům vysoký komfort a minimalizují hlučnost. Tyto pneumatiky vám zaručí bezpečnou jízdu v každém počasí díky své vysoké brzdné schopnosti.

matador-hectorra-van-1

Odolná směs pneu přináší kromě jiného také úsporu paliva a snížený valivý odpor. Díky rozměrům pro dodávky s disky o velikosti od 14 do 17 palců jsou letní pneumatiky Matador Hectorra Van vhodné pro téměř všechny běžně prodávané dodávky. Nejprodávanějšími rozměry jsou však 195/70 R15 C, 205/75 R16 C a 225/65 R16C.

Matador MPS400 Variant All Weather 2: Konec s otravným přezouváním dodávky

Matador MPS400 Variant All Weather 2 jsou cenově dostupné celoroční pneumatiky speciálně vyvinuté pro dodávky. Jsou určeny pro středoevropské podmínky, které zahrnují horká léta a deštivé zimy, což přináší zvýšené riziko vzniku aquaplaningu.

matador-mps400-variant-all-weather-2-1

Samozřejmostí certifikát 3PMSF, který zaručí schopnost jízdy v zimních podmínkách včetně horských oblastí. Díky tomu se vyhnete frontám v pneuservise a navíc snížíte firemní náklady spojené s výměnou pneumatik. 

Vyrábí se pro disky od 14 do 16 palců, což umožní použití tohoto dezénu na menších i větších užitkových vozech. Namátkově zmíním velikosti 195/70 R15 C, 205/65 R16 C a 225/65 R16 C

Kde koupit pneumatiky značky Matador? 

Pneumatiky Matador má ve svém sortimentu většina kvalitních pneuservisů a autoservisů. Objednat si je však můžete také z pohodlí domova na e-shopu Pneuboss.cz. Přejeme vám šťastnou jízdu!


TSK dokončí rekonstrukci části Průmyslové

Včera v 08:14

Technická správa komunikací (TSK) se již v pondělí 24. června vrací na Průmyslovou ulici. Během letních prázdnin zde bude pokračovat v její celkové rekonstrukci. Tentokrát v opačném směru, než tomu bylo v předcházejícím roce. Opraví se úsek mezi ulicemi Tiskařská a U Stavoservisu ve směru na...

Praha 6 požaduje bezbariérový přístup do stanice metra Hradčanská

23. června 2024 ve 12:47

Dopravní podnik plánuje velkou modernizaci stanice metra Hradčanská na lince A. Začít by měla na přelomu let 2025 a 2026 a potrvá minimálně deset měsíců. Praha 6 požaduje, aby stanice v rámci rekonstrukce získala bezbariérový přístup.

Bubenečská ulice je průjezdná již v obou směrech

23. června 2024 v 08:14

TSK v polovině června dokončila rekonstrukci vozovek v Bubenečské ulici a přípravu komunikace pro vznik zastávek autobusu.

K Ladronce vede lepší cesta

21. června 2024 ve 12:49

Od usedlosti Ladronka k nedávno realizovanému přejezdu pro cyklisty přes Podbělohorskou do ulice Nad Motolskou nemocnicí už dojedou všichni inlinisté a cyklisté po nové cestě.

Praha 14: Průmyslová ulice se bude opravovat

16. června 2024 v 17:05

V termínu od 24. června do 31. srpna se bude opravovat Průmyslová ulice v úseku od ulice U Technoplynu až k Zamenhofově. V termínu od 29. června do 31. srpna bude uzavřen celý jízdní pás ve zmíněném úseku ve směru z Hloubětína do Hostivaře.

Praha 4: Oprava vodovodu omezí dopravu v ulici Zálesí

16. června 2024 v 10:19

Na několik etap je rozložena oprava vodovodního řadu v ulici Zálesí na úrovni křižovatky s ulicí Sulická a dál až k ulici Nad Lesním divadlem. V současné době probíhají přípravné práce, které zatím dopravu příliš neomezily.

Další články
Nahoru