pozítří
Neděle - snih
2°C
Plzeň zaváhala, Sparta přejela Brno a Pražané jsou proto zpět v boji o titul

I když se před začátkem tohoto víkendu zdály být sparťanské šance na titul v probíhající fotbalové sezóně utopií, po jeho skončení už jsou zase reálné. Nečekané zaváhání plzeňské Viktorie, která doma prohrála s Mladou Boleslaví 1:2, sparťané v neděli večer využili na sto procent, když doma porazili neškodné Brno 4:0. Boj o titul má tak nový náboj, Západočeši mají náskok už jen tři body a za dva týdny jedou na Spartu!

Brno začalo dnes podvečer na hřišti Sparty nebojácně, ale elán vydržel moravskému týmu jen pár minut. Pak už se hrálo podle taktovky Pražanů, kteří se do poločasu dvakrát prosadili díky kanonýrovi Davidu Lafatovi. Ten zkompletoval hattrick v druhém poločase, když zvyšoval na konečných 4:0. Před tím se ještě trefil Bořek Dočkal.

Sparta hrála velmi dobře, hře týmu pomohl návrat pravého beka Pavla Kadeřábka, který byl autorem gólových přihrávek pro Lafatu.

Jak si vedly v 25. kole další pražské týmy? Dukla prohrála v Příbrami 0:3, v tabulce je šestá. O všechny tři body přišla i Slavia. Prohrála už šestkrát za sebou a je čtrnáctá. Hráči Bohemians 1905 porazili hosty z Teplice 1:0 a jsou v tabulce desátí.

Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...