dnes
Středa - zatazeno
3°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
pozítří
Pátek - snih
4°C
Pražské krimi

Plivala, kousala, kopala a útočila hasičákem

V pátek ráno přijali strážníci z Prahy 1 oznámení, že v nákladovém prostoru obchodního domu v ulici Revoluční je žena, která pracovníky ostrahy ohrožuje hasicím přístrojem.

Hlídka na místě kontaktovala ostrahu, která strážníky zavedla k nákladovému výtahu. Pracovník ostrahy strážníkům ještě řekl, že žena je zjevně pod vlivem drog a je agresivní. Protože mladá žena nebyla schopna prokázat svoji totožnost, strážníci ji předvedli na služebnu Policie ČR v Benediktské ulici.

Tam začala být znovu agresivní, začala na hlídku plivat, kousat ji a kopat. Hlídka proti ní zakročila, a za použití donucovacích prostředků jí přiložila pouta. Protože se žena chovala velmi agresivně, a dokonce se sebepoškozovala, strážníci přivolali záchrannou službu.

I při převozu se žena chovala velmi agresivně. Strážníci proto doprovodili záchranáře do jedné z pražských nemocnic, kam byla žena převezena k ošetření.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru