dnes
Středa - skorojasno
10°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
11°C
pozítří
Pátek - polojasno
13°C
Pražský život

Ples seniorů 2016

Městská část Praha 1 pořádá Ples seniorů 2016. Společenská událost věnovaná seniorům Prahy 1 se uskuteční v neděli 14. února v Paláci Žofín.

„Praha 1 se stará o své seniory a pořádá pro ně nejrůznější projekty a akce. A jednou z největších akcí, která se koná každý rok, je Ples seniorů, který je třešničkou na dortu a společenskou událostí, kterou si senioři Prahy 1 vždy dosyta užijí. Je to akce, kde si senioři mají čas spolu popovídat u sklenky vína, a u krásných melodií si spolu mohou i zatančit,“ uvedl starosta městské části Praha 1 Oldřich Lomecký.

Letošní ročník Plesu seniorů je tematicky zaměřen na legendární dvojici Voskovec a Werich. S jejich písněmi a mnoha dalšími krásnými songy zpříjemní atmosféru plesu např.: zpěvák Ondřej Ruml, herec a zpěvák Josef Laufer nebo zpěvačka Naďa Urbánková. Celým večerem Plesu seniorů 2016 bude provázet moderátorská dvojice Jiří Werich Petrášek a Marie Tomsová.

Kdo zatouží po parketu, bude si moci zatančit za doprovodu tanečního orchestru Big O Band. K tanci vyzve při svém vystoupení taneční pár Anička Riebauerová a Jakub Bruck, který se zhostí předtančení v malém i velkém sále.

Zpříjemněním atmosféry celého plesu bude módní přehlídka firmy Steilmann kolekce Apanage. Modely budou předvádět dámy, které se v Československu – za dob první republiky – začaly věnovat modelingu jako první. Mezi nimi se představí např.: Marie Becková, Milada Karasová, Marie Kadeřábková, Michaela Křivánková, Vlasta Aplová a také model Miroslav Weidner.

O překvapení večera se postará taneční skupina seniorek Prahy 1 Medunky. Další možnost k tanci i poslechu potom nabídne diskotéka legendárního Miloše Skalky.


Další články
Nahoru