dnes
Pátek - jasno
5°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
3°C
pozítří
Neděle - prehanky-snih
3°C
Plážový volejbal: velký turnaj studentů vyvrcholí na Ladronce. Budou i koncerty a afteparty zdarma
O vítězství v turnaji budou bojovat tři desítky týmů. Foto: archiv

Plážový volejbal: velký turnaj studentů vyvrcholí na Ladronce. Budou i koncerty a afteparty zdarma

Již tuto sobotu v Praze na Ladronce vyvrcholí turnaj studentů vysokých škol v plážovém volejbale Patria Direct Beach Open 2013, v němž se ve velkém finále utká nejlepší dvaatřicítka smíšených týmů z celé České republiky. Navíc je pro všechny příchozí připraven koncert Portless a The Prostitutes se vstupem zdarma.

Velkému finále o velké peníze předcházelo osm kvalifikačních turnajů v českých a moravských univerzitních městech, do nichž se zapojilo přes pět stovek amatérských hráčů. Sedmadvacet týmů si uhrálo účast ve finále přímo na hřišti, zbývající pětici z nich vytančily jejich roztleskávačky divokou kartu.

„Chtěli jsme udělat turnaj pro studenty, kteří mají rádi tento sport, chtějí se pobavit a při tom mohou vyhrát zajímavé finanční částky. Věříme, že se nám toho podařilo dosáhnout," říká Oldřich Pavlovský, výkonný ředitel společnosti Patria Direct, která je pořadatelem celého turnaje.

„Dlouhodobě se snažíme nejen o vzdělávání studentů v problematice finančních trhů, ale také o podporu různých sportovních aktivit studentů,“ dodal.

Obrovský respekt si zaslouží opravdu všichni, kteří se zapojili, protože počasí nebylo moc přívětivé. Nicméně pro finále to bude přesně tak, jak má být: slunce, teplo, rozpálený písek!

Koncerty  Portless a The Prostitutes

Vítězný tým si z Patria Direct Beach Open 2013 odnese 300 tisíc korun a věcné ceny od partnerů, stříbrný tým bude řešit, jak naložit s odměnou ve výši 100 tisíc korun, pro bronzový je připraveno 40 tisíc korun.

Zkrátka nepřijde ani vysoká škola, která postavila vítězný tým – jí bude náležet 50 tisíc korun. Na odměnu se mohou těšit i nejlepší roztleskávačky, pro které je připraveno 10 tisíc korun.

Sobotní program na Ladronce ovšem nebude patřit jen sportu – na finálový zápas navážou koncerty populárních kapel Portless a The Prostitutes, které odstartují ve 20 hodin. Po koncertech mohou všichni pokračovat v zábavě na afterparty v usedlosti Ladronka. Pro všechny příchozí je na vystoupení kapel i afterparty vstup zdarma.

Program finále turnaje – sobota 15. 6.:

  • 8.00 – 9.00 registrace

  • 9.00 start turnaje

  • 17.30 finále

  • 18.50 zápas vítězného týmu x týmu Patria Direct

  • 19.30 slavnostní vyhlášení tří vítězných týmů, nejlepšího týmu roztleskávaček a nejlepší hráčky a hráče Patria Direct Beach Open 2013

  • 20.00 koncert skupin The Prostitutes a Portless

  • 22.00 afterparty s DJ v usedlosti Ladronk

 Redakce s přispěním Praha sportovní, www.prahasportovni.cz


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru