dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
pozítří
Pátek - oblacno
4°C
Pražský sport

Plavání s Městskou částí Praha 1 "O pohár starosty"

V sobotu 6. června od 14 hodin pořádá Městská část Praha 1 v bazénu Tyršova domu (vchod z ulice Všehrdova) Plavání s Městskou částí Praha 1.

Akce, která je vhodnou sportovní relaxací volnočasových aktivit, je zdarma. Soutěže jsou vypsány pro všechny věkové kategorie. Nejlepší z každé kategorie jsou oceněni diplomy a poháry MČ Praha 1, ostatní obdrží účastnický list.

Soutěž probíhá od 14 do 18 hodin. Registrace je přímo v recepci bazénu. Tratě jsou rozděleny podle věkových kategorií v délce od 25 do 100 m, závodí se volným plaveckým stylem.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru