dnes
Pátek - jasno
5°C
zítra
Sobota - zatazeno
3°C
pozítří
Neděle - skorojasno
2°C
Pražský sport

Plavání POTMĚ: V Plaveckém stadionu Podolí

Plavali jste někdy poslepu? Přijďte si to 31. ledna od 11 do 16 hodin se Světluškou vyzkoušet na Plavecký stadion Podolí. Zakoupením vstupného podpoříte nevidomého plavce Miroslava Smrčku v uskutečnění jeho snu – kvalifikovat se na Letní paralympijské hry v Rio de Janeiru v roce 2016.

Světluška pro Vás připravila doprovodný program nejen potmě – plaveckou exhibici za účasti reprezentačních plavců Petra Bartůňka a Petry Chocové, aquazorbing a další vodní atrakce, fotobudku Fotonaut, masáže nevidomými maséry a další.

Miroslav Smrčka (50 let) oslepl zcela náhle před třemi roky. Zhroutil se mu svět. Naštěstí se o jeho osudu dozvěděl jeho kolega z plavecké reprezentace z mládí, začal se o něj starat a trénovat jej. Mirek po pár měsících trénování již zaplaval světový rekord v kategorii nevidomých, jeho snem je reprezentovat ČR na paralympiádě v Rio de Janeiru.

Akci přijdou podpořit i známé osobnosti například plavečtí reprezentanti Petr Bartůněk a Petra Chocová, olympionik David Svoboda, ex profi boxer Lukáš Konečný, Cvičitelka Hanka Kynychová, moderátorka Lucie Výborná a další.

Programem Vás provede moderátor Jiří Chum. 

Plavecký stadion Podolí věnuje Světlušce na podporu Miroslava Smrčky 40 Kč z každé prodané vstupenky pro dospělé a studenty. 


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru