Dnes Čtvrtek - skorojasno -1°C
Zítra Pátek - zatazeno -1°C
Čtvrtek 3. 12. 2020
Svátek má Svatoslav
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Pražská doprava

Placené zóny Na Hanspaulce

Od pondělí 2. listopadu se aktivují zóny placeného stání rozšířené na území Hanspaulky. Jedná se asi o tisícovku parkovacích míst.

„Analýza dopravy v klidu ukázala, že řada přespolních hledala kvůli dobrému spojení s centrem města bezplatné parkování právě tady, čímž významně omezovala parkovací kapacitu pro místní obyvatele,“ řekl Jiří Lála, místostarosta Prahy 6 pro dopravu.

Většina zón je čistě rezidenčních, minimum tvoří zóny smíšené, ta jsou kolem ulice Na Pískách, kde mohou zaparkovat i návštěvníci za 20 korun za hodinu. Zóny jsou stejně jako ostatních částech Prahy 6 aktivní od pondělí do pátku vyjma dvouhodinové pauzy vždy od 6 do 8 hodin.Dnes v noci budou tunely Brusnický a Dejvický uzavřeny

Dnes v 07:00

Z důvodu pravidelné údržby a kontroly technologie budou Brusnický a Dejvický tunel od 3.12.2020 od 23 hodin do 4.12.2020 do 5 hodin uzavřeny.

Příští týden bude obnoven plný provoz denních příměstských autobusových linek

Včera ve 14:02

V návaznosti na další uvolňování vládních protiepidemických opatření a na základě rozhodnutí Středočeského kraje bude od pondělí 7. prosince obnoven plný provoz denních příměstských autobusových linek PID, končí tedy prázdninové omezení u části z nich.

V úterý se vrátí provoz do uzavřeného úseku v Prosecké ulici

30. listopadu 2020 ve 20:41

Technická správa komunikací dokončila 30. listopadu práce na kompletní rekonstrukci komunikace a chodníků v Prosecké ulici v úseku od ulice Františka Kadlece po ulici Na Labuťce, a tím se nejpozději v úterý 1. prosince 2020 vrátí do toho úseku provoz v obou směrech.

Ve čtvrtek v noci neprojedete Tunelovým komplexem Blanka

25. listopadu 2020 v 06:25

Z důvodu pravidelné údržby a kontroly technologie bude Tunelový komplex Blanka od 26. listopadu od 23 hodin do 27. listopadu do 5 hodin uzavřen.

Další články
Nahoru