Dnes Sobota - oblacno 15°C
Zítra Neděle - polojasno 11°C
Sobota 21. 5. 2022
Svátek má Monika
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Doprava

Placené zóny Na Hanspaulce

Od pondělí 2. listopadu se aktivují zóny placeného stání rozšířené na území Hanspaulky. Jedná se asi o tisícovku parkovacích míst.

„Analýza dopravy v klidu ukázala, že řada přespolních hledala kvůli dobrému spojení s centrem města bezplatné parkování právě tady, čímž významně omezovala parkovací kapacitu pro místní obyvatele,“ řekl Jiří Lála, místostarosta Prahy 6 pro dopravu.

Většina zón je čistě rezidenčních, minimum tvoří zóny smíšené, ta jsou kolem ulice Na Pískách, kde mohou zaparkovat i návštěvníci za 20 korun za hodinu. Zóny jsou stejně jako ostatních částech Prahy 6 aktivní od pondělí do pátku vyjma dvouhodinové pauzy vždy od 6 do 8 hodin.Autor: TZ, red

Rekonstrukce křižovatky Na Petřinách – Na Větrníku

Dnes v 10:01

Technická správa komunikací (TSK) zahájí v pondělí 23. května 2022 rekonstrukci křižovatky ulice Na Petřinách a Na Větrníku, která bude nově osazena semaforem. Celá stavební akce skončí do konce srpna 2022.

V souvislosti s koncerty skupiny Rammstein připravila policie opatření

14. května 2022 v 07:10

V neděli 15. května a v pondělí 16. května se uskuteční dva koncerty skupiny Rammstein. Z důvodu zajištění veřejného pořádku a dopravy, připravila pražská policie adekvátní bezpečnostní opatření, na kterém se bude podílet několik desítek pražských policistů. Opatření se dotknou především...

Další články
Nahoru