dnes
Pondělí - zatazeno
6°C
zítra
Úterý - zatazeno
7°C
pozítří
Středa - polojasno
4°C
Pražské krimi

Pivo, perník, tráva. A pak šup za volant!

V pátek krátce před osmou hodinou ráno přijali strážníci z Prahy 12 oznámení, že se v Krouzově ulici v zaparkovaném autě nachází dvě osoby. Oznamovatel dále uvedl, že má podezření na tipování vozidel k vykradení. Hlídka na místě zajistila muže se psem, který stál u vozidla a vykládal z něj nějaké věci.

Muž byl při komunikaci roztěkaný, mluvil nesrozumitelně a nejistě. Strážníci mu dokonce nabídli, že mu přivolají lékařskou pomoc. To však odmítl. Vzhledem k tomu, že v autě byla otevřená láhev s rozpitým pivem, muže upozornili, aby neřídil. Ten řekl, že rozumí a slíbil, že rozhodně nikam nepojede.

Strážníci pojali podezření, že by muž mohl být pod vlivem alkoholu nebo drog. Rozhodli se proto po chvilce zkontrolovat, jestli si muž vzal jejich doporučení k srdci.

Zrovna, když hlídka vjížděla do Krouzovy ulice, uviděla dotyčného, jak jede směrem do Hausmannovy ulice. Tam ho strážníci zastavili a provedli u něj orientační dechovou zkoušku s negativním výsledkem.

Test na omamné a psychotropní látky však skončil s pozitivním výsledkem na amfetamin a cannabis. Hlídka muže pro podezření ze spáchání trestného činu předala Policii ČR k dalšímu opatření.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru