dnes
Pondělí - jasno
1°C
zítra
Úterý - polojasno
1°C
pozítří
Středa - zatazeno
2°C
Víkendové tipy

Pivní Běh Praha

Pivní běžce čeká v sobotu 7. října první ročník Pivního běhu Praha. Na trati dlouhé téměř 6 km budou borci během dvouhodinového limitu doplňovat pitný režim zlatavým mokem a proběhnou několika zajímavými stanovišti.

Start závodu je v 11:30 hodin přímo v areálu Žlutých Lázní. Na zdolání tratě mají běžci 2 hodiny, na závodníky čeká celkem pět „kontrolních“ stanovišť, na nichž se musí občerstvit vždy jedním 0,3 l pivem. Jeho vypití bude každému soutěžícímu zaznamenáno přímo na těle – na stylovém startovním čísle, které obdrží při registraci.

Trasa povede ze Žlutých lázní podél Vltavy ke golfovému resortu Hodkovičky a pak zpět. Cílem bude návrat do Žlutých Lázní. Tam také proběhne vyhlášení nejlepších běžců a předání cen. Ocenění závodníci převezmou také pivní dárkové balíčky.

Registrace, která je možná na webu www.pivni-beh.cz, proběhne i od 9:00 hodin přímo v areálu Žlutých Lázní.

Závodníci budou vypouštěni na trasu v pravidelných časových intervalech. Trasa Pivního běhu bude viditelně vyznačena.

 


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru