dnes
Pátek - obcasny-dest
5°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
3°C
pozítří
Neděle - prehanky-snih
2°C
Pitný režim dodržela, ale... V jedné ruce měla láhev tvrdého, v druhé malou dcerku
Matka malého dítěte měla slinu... Foto: archiv

Pitný režim dodržela, ale... V jedné ruce měla láhev tvrdého, v druhé malou dcerku

Včera večer bylo oznámeno na linku tísňového volání „156“, že se po ulici Českomoravská pohybuje zjevně opilá žena s malým dítětem. Na místo byla ihned vyslána hlídka strážníků z Prahy 9, která dostihla ženu i s malou dcerkou na tramvajové zastávce.

Se zjevně opilou ženou a malým dítětem byla i kamarádka, která sdělila, že maminka malého děvčátka vypila v tropickém dni půl láhve tvrdého alkoholu. Hlídka na místě provedla u ženy orientační dechovou zkoušku, a ta ukázala 2,80 ‰ alkoholu v dechu.

Proto strážníci ihned kontaktovali pracovnice odboru sociálně právní ochrany dětí a opilou ženu spolu s dítětem doprovodili k dořešení celé události na blízkou služebnu Policie ČR.

„V průběhu řešení celé situace za přítomnosti pracovnic odboru sociálně právní ochrany dětí však žena začala z ničeho nic křičet a chtěla se sebepoškodit,“ uvedl mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Rudolf Rubeš.

Proto bylo rozhodnuto o převozu opilé ženy na záchytku. Malé děvčátko si prozatím převzala do své péče babička. Celá věc byla předána k dořešení odboru sociálně právní ochrany dětí příslušné městské části.

Matka, dítě a alkohol někdy bohužel jdou dohromady:

Silně opilá žena si v autobuse MHD udělala z malé dcery opěrku

Matka dvoutýdenního dítěte byla namol

Opilí řidiči: matka vezla dcerku a vybržďovala ostatní, samozvaný dýdžej prchal před hlídkou


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru