dnes
Sobota - zatazeno
31°C
zítra
Neděle - prehanky-dest
25°C
pozítří
Pondělí - zatazeno
27°C
Lifestyle / Zdraví / Cestování

Pilates s Andy na Šesťáku

Pilates je cvičení vhodné pro každého bez omezení věku. Rovnoměrně posiluje a zpevňuje svaly, zároveň je protahuje. Důraz klade na správné postavení těla a na dýchání.

Cvičením pilates získáte lepší držení těla a zbavíte se bolesti svalů a kloubů, zlepší se vám výdrž a celková odolnost, ulevíte si od stresu. Lekce pilates se koná v Praze 6 na Šesťáku v úterý 18. července v 19:15–20:15, příspěvek dobrovolný.

Šesťák, Vítězné náměstí, Praha 6.


Dva jednoduché cviky, které vás zbaví bolestí ramen

Včera v 08:17

Aby bylo tělo zdravé, musí správně fungovat každý sval. Fit Pain Free je nová metoda cvičení, jejíž základy k nám přišly z Ameriky. Na jejím vývoji se podílí i Češka žijící v USA Líba Plačková. U nás ji propaguje zkušená lektorka a trenérka Hana Toufarová. Metoda Fit Pain Free neřeší jen bolest...

V Krči byla představena zrekonstruovaná klinicko-farmakologická jednotka

20. června 2019 ve 12:49

Pro zástupce farmaceutických společností a odborné veřejnosti byla v pondělí 17. června v Thomayerově nemocnici představena nově zrekonstruovaná Klinicko-farmakologická jednotka. Slavnostní otevření zahájil doc. MUDr. Zdeněk Beneš, CSc., ředitel nemocnice a vedoucí lékař jednotky MUDr. Jiří...

Co nás zaujalo? Tipy, které si zaslouží i vaši pozornost

19. června 2019 ve 12:53

Počasí se mění, trendy jsou proměnlivé a novinek neustále přibývá. Přinášíme inspiraci v podobě aktuálních trendů v módě, zdravém životním stylu, technologiích, ale i designu, které by vám neměli uniknout.

Další články
Nahoru