dnes
Sobota - jasno
17°C
zítra
Neděle - oblacno
16°C
pozítří
Pondělí - zatazeno
13°C
Pierce Brosnan v české show? Zamiřte do Letňan
Foto: PVA EXPO PRAHA

Pierce Brosnan v české show? Zamiřte do Letňan

Tak to tu ještě nebylo! V areálu letňanského výstaviště se představí světová hudební show VIVALDIANNO. Jde o unikátní propojení hudby, 3D videí, tance, světelných efektů a laserů s příběhem génia barokní hudby Antonia Vivaldiho. A nejen to! Vypravěčem tohoto strhujícího projektu je legendární Pierce Brosnan! 

Projekt hudebníka a skladatele Michala Dvořáka ze skupiny Lucie se v nové, ještě dokonalejší verzi nazvané VIVALDIANNO RELOADED představí již 14. srpna od 20:00 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v rámci kulturního léta PRAGUE KEMP LETŇANY. Unikátní show v sobě propojuje hudbu, 3D videa, tanec, světelnou show a lasery v příběhu génia barokní hudby Antonia Vivaldiho.

Pro unikátní projekt z ryze české hudební dílny se navíc podařilo nadchnout i legendárního filmového agenta 007, hollywoodského herce Pierce Brosnana. Jeho hlas provádí diváky celým strhujícím příběhem. „S Piercem Brosnanem jsem se setkal na přelomu loňského roku v Los Angeles, kde proběhlo i samotné natáčení. Pierce je neskutečný profesionál a zároveň velmi přátelský a milý člověk,“ tvrdí Michal Dvořák, jehož velkolepou show vidělo už více než 150 tisíc diváků ve třech desítkách světových metropolí.

Spolu s Michalem a hlasem agenta 007 se v rámci představení VIVALDIANNO RELOADED představí na tři desítky významných tuzemských i zahraničních umělců z řad muzikantů i tanečníků, například Terezie Kovalová, Martina Bačová nebo Jiří Vodička a další. Více na www.praguekemp.cz. Zvýhodněné vstupenky v online předprodeji, případně na místě. Akci je možné si vychutnat také přímo ve svém voze zakoupením vstupenky pro automobil. Více na www.vstupenky-pva.cz.


Bulovka pomáhá maminkám po porodu

17. října 2020 v 07:08

Porodnice Nemocnice Na Bulovce se zapojila do inovativního programu včasného zachycení psychosociálního stresu a duševních poruch u maminek po porodu.

Sladké děti: Praha 15 podpořila vydání knihy

14. října 2020 v 09:32

V rámci letošních Dnů Prahy 15 přispívali občané na vydání 3. dílu knihy s názvem Naděje nikdy nekončí.

Pražští záchranáři se začali dobrovolně očkovat proti chřipce

13. října 2020 v 08:21

Lékaři Zdravotnické záchranné služby hl. m. Prahy začali očkovat své kolegyně a kolegy proti chřipce. Záchranka zajistila vakcíny pro všechny zaměstnance, kteří o dobrovolné očkování projevili zájem. Cílem je zachovat akceschopnost v poskytování péče pacientům v době pandemie covid-19 i při...

Další články
Nahoru