dnes
Úterý - obcasny-dest
16°C
zítra
Středa - jasno
23°C
pozítří
Čtvrtek - skorojasno
25°C
Pierce Brosnan v české show? Zamiřte do Letňan
Foto: PVA EXPO PRAHA

Pierce Brosnan v české show? Zamiřte do Letňan

Tak to tu ještě nebylo! V areálu letňanského výstaviště se představí světová hudební show VIVALDIANNO. Jde o unikátní propojení hudby, 3D videí, tance, světelných efektů a laserů s příběhem génia barokní hudby Antonia Vivaldiho. A nejen to! Vypravěčem tohoto strhujícího projektu je legendární Pierce Brosnan! 

Projekt hudebníka a skladatele Michala Dvořáka ze skupiny Lucie se v nové, ještě dokonalejší verzi nazvané VIVALDIANNO RELOADED představí již 14. srpna od 20:00 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v rámci kulturního léta PRAGUE KEMP LETŇANY. Unikátní show v sobě propojuje hudbu, 3D videa, tanec, světelnou show a lasery v příběhu génia barokní hudby Antonia Vivaldiho.

Pro unikátní projekt z ryze české hudební dílny se navíc podařilo nadchnout i legendárního filmového agenta 007, hollywoodského herce Pierce Brosnana. Jeho hlas provádí diváky celým strhujícím příběhem. „S Piercem Brosnanem jsem se setkal na přelomu loňského roku v Los Angeles, kde proběhlo i samotné natáčení. Pierce je neskutečný profesionál a zároveň velmi přátelský a milý člověk,“ tvrdí Michal Dvořák, jehož velkolepou show vidělo už více než 150 tisíc diváků ve třech desítkách světových metropolí.

Spolu s Michalem a hlasem agenta 007 se v rámci představení VIVALDIANNO RELOADED představí na tři desítky významných tuzemských i zahraničních umělců z řad muzikantů i tanečníků, například Terezie Kovalová, Martina Bačová nebo Jiří Vodička a další. Více na www.praguekemp.cz. Zvýhodněné vstupenky v online předprodeji, případně na místě. Akci je možné si vychutnat také přímo ve svém voze zakoupením vstupenky pro automobil. Více na www.vstupenky-pva.cz.


Tipy na správné třídění odpadu po letním pikniku či zahradní grilovačce

2. srpna 2020 v 07:02

Plastové obaly od olejových marinád, jednorázové kelímky, plynové kartuše nebo obaly opalovacích krémů patří k těm odpadům, které vznikají primárně během letního grilování, pikniků nebo při kempování. Pražské služby přináší sérii tipů, jak tyto odpadní komodity správně...

Charitativní závod RUN for HELP zajistil rehabilitační pobyt pro lidi po amputaci

30. července 2020 v 11:38

I letos Rehabilitační klinika Malvazinky podpořila charitativní běžecký závod pro celou rodinu příhodně pojmenovaný RUN for HELP. Akce se uskutečnila v sobotu 25. července na Letné za podpory Prahy 7 .   

Praha 11 zve na lekce jógy zdarma

23. července 2020 v 18:52

Zacvičit si jógu v areálu Chodovské tvrze mohou zájemci každou středu. Městská část Praha 11 tu společně s Domem jógy pořádá lekce jógy zdarma. Probíhají jednou týdně a na své si tu přijdou jak začátečníci, tak i pokročilí.

Thomayerova nemocnice otevřela nový provoz moderní magnetické rezonance

23. července 2020 v 18:06

Thomayerova nemocnice otevřela nový provoz magnetické rezonance MAGNETOM Altea. 

Melounová polévka podle Jana Punčocháře

16. července 2020 v 15:30

Jan Punčochář patří k nejzkušenějším českým šéfkuchařům, deset let měl na starosti prestižní restauraci Le terroir, odkud přešel do nově otevřené restaurace Grand Cru a vlastní restauraci otevřel U Matěje na pražské Hanspaulce. Naprostou dominanci potvrdil v anketě Zlatý kuchař, když zvítězil...

Další články
Nahoru