Dnes Pátek - obcasny-dest 6°C
Zítra Sobota - obcasny-dest 6°C
Pátek 16. 4. 2021
Svátek má Irena
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Pierce Brosnan v české show? Zamiřte do Letňan
Foto: PVA EXPO PRAHA

Pierce Brosnan v české show? Zamiřte do Letňan

Tak to tu ještě nebylo! V areálu letňanského výstaviště se představí světová hudební show VIVALDIANNO. Jde o unikátní propojení hudby, 3D videí, tance, světelných efektů a laserů s příběhem génia barokní hudby Antonia Vivaldiho. A nejen to! Vypravěčem tohoto strhujícího projektu je legendární Pierce Brosnan! 

Projekt hudebníka a skladatele Michala Dvořáka ze skupiny Lucie se v nové, ještě dokonalejší verzi nazvané VIVALDIANNO RELOADED představí již 14. srpna od 20:00 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v rámci kulturního léta PRAGUE KEMP LETŇANY. Unikátní show v sobě propojuje hudbu, 3D videa, tanec, světelnou show a lasery v příběhu génia barokní hudby Antonia Vivaldiho.

Pro unikátní projekt z ryze české hudební dílny se navíc podařilo nadchnout i legendárního filmového agenta 007, hollywoodského herce Pierce Brosnana. Jeho hlas provádí diváky celým strhujícím příběhem. „S Piercem Brosnanem jsem se setkal na přelomu loňského roku v Los Angeles, kde proběhlo i samotné natáčení. Pierce je neskutečný profesionál a zároveň velmi přátelský a milý člověk,“ tvrdí Michal Dvořák, jehož velkolepou show vidělo už více než 150 tisíc diváků ve třech desítkách světových metropolí.

Spolu s Michalem a hlasem agenta 007 se v rámci představení VIVALDIANNO RELOADED představí na tři desítky významných tuzemských i zahraničních umělců z řad muzikantů i tanečníků, například Terezie Kovalová, Martina Bačová nebo Jiří Vodička a další. Více na www.praguekemp.cz. Zvýhodněné vstupenky v online předprodeji, případně na místě. Akci je možné si vychutnat také přímo ve svém voze zakoupením vstupenky pro automobil. Více na www.vstupenky-pva.cz.


Světový den hemofile. Červená světla rozzáří Petřínskou rozhlednu nebo Tančící dům

Včera v 09:21

Obavy z krvácení, které může přijít kdykoliv a kdekoliv, provázejí život více než tisícovky hemofiliků v České republice. Pokud v krizové situaci okamžitě nedostanou svůj lék, hrozí jim závažná poškození kloubů, vnitřních orgánů i smrt. Rizika spojená s těžkými formami krvácivých onemocnění, ke...

Praha 4: Zdarma cvičení s prvky Tai chi na Pankráci se vrací

14. dubna 2021 v 11:47

Pro všechny sportovní nadšence je i letos, stejně jako vloni, připraveno outdoorové Tai chi cvičení v parku Na Pankráci pod vedením Vlasty Pechové. První lekce proběhne 17. května od 18 hodin.

Iniciativa Daruju Krev spouští novou aplikaci pro dárce

5. dubna 2021 v 07:53

K příležitosti Světového dne zdraví spustí iniciativa Daruju Krev novou verzi mobilní aplikace, s jejímž vývojem začal loni student David Stančík. Nová verze má zpříjemnit proces darování krve a motivovat stávající i nové dárce. 

Letiště Praha spouští službu Fly via Prague pro přestupující cestující

30. března 2021 v 07:24

Letiště Praha od prvního dubna spustí službu pro nový segment cestujících, kteří v Praze přestupují mezi na sobě nezávislými lety různých dopravců. Projekt Fly via Prague posílí potenciál pražského letiště jako přestupního bodu a přispěje k většímu komfortu i v době postupného obnovování leteckého...

Jana Jůzlová: Toulky Pojizeřím

22. března 2021 v 15:31

Jizera je s délkou 165 km devátou nejdelší řekou v České republice. Její tok prochází rozmanitými oblastmi, z nich některé jsou turisticky dobře známé (Jizerské hory, Český ráj), jiné méně navštěvované (Boleslavsko a Dolní Pojizeří), přesto však nabízejí pozoruhodné kulturní památky a...

Severní stezka – Českem od západu k východu. Nová kniha cestovatele Jana Hocka

22. března 2021 v 15:19

První ucelená trasa pro pěší i pro cyklisty postupuje napříč celou zemí.

Lidé se oblečou do fialové, podpoří pacienty s epilepsií

22. března 2021 v 11:28

Někteří lidé s onemocněním epilepsií bojují s izolací a samotou – upozorňuje na to mezinárodní akce tzv. Purple day, která každoročně připadá na 26. března. Každý, kdo chce pacienty s epilepsií podpořit, si proto v tento den zvolí oblečení ve fialové barvě. Letošní akce zdůrazňuje také to, že...

Další články
Nahoru