Dnes Sobota - zatazeno 2°C
Zítra Neděle - snih 3°C
Sobota 23. 1. 2021
Svátek má Zdeněk
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Pierce Brosnan v české show? Zamiřte do Letňan
Foto: PVA EXPO PRAHA

Pierce Brosnan v české show? Zamiřte do Letňan

Tak to tu ještě nebylo! V areálu letňanského výstaviště se představí světová hudební show VIVALDIANNO. Jde o unikátní propojení hudby, 3D videí, tance, světelných efektů a laserů s příběhem génia barokní hudby Antonia Vivaldiho. A nejen to! Vypravěčem tohoto strhujícího projektu je legendární Pierce Brosnan! 

Projekt hudebníka a skladatele Michala Dvořáka ze skupiny Lucie se v nové, ještě dokonalejší verzi nazvané VIVALDIANNO RELOADED představí již 14. srpna od 20:00 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v rámci kulturního léta PRAGUE KEMP LETŇANY. Unikátní show v sobě propojuje hudbu, 3D videa, tanec, světelnou show a lasery v příběhu génia barokní hudby Antonia Vivaldiho.

Pro unikátní projekt z ryze české hudební dílny se navíc podařilo nadchnout i legendárního filmového agenta 007, hollywoodského herce Pierce Brosnana. Jeho hlas provádí diváky celým strhujícím příběhem. „S Piercem Brosnanem jsem se setkal na přelomu loňského roku v Los Angeles, kde proběhlo i samotné natáčení. Pierce je neskutečný profesionál a zároveň velmi přátelský a milý člověk,“ tvrdí Michal Dvořák, jehož velkolepou show vidělo už více než 150 tisíc diváků ve třech desítkách světových metropolí.

Spolu s Michalem a hlasem agenta 007 se v rámci představení VIVALDIANNO RELOADED představí na tři desítky významných tuzemských i zahraničních umělců z řad muzikantů i tanečníků, například Terezie Kovalová, Martina Bačová nebo Jiří Vodička a další. Více na www.praguekemp.cz. Zvýhodněné vstupenky v online předprodeji, případně na místě. Akci je možné si vychutnat také přímo ve svém voze zakoupením vstupenky pro automobil. Více na www.vstupenky-pva.cz.


Recepty na koktejly s italským likérem Bombardino

9. ledna 2021 v 15:20

Italský likér Bombardino je novinkou z destilerie Saint Roch, jedná se o kombinací karibského rumu a vaječného likéru. Bombardino je novinkou rozšiřující portfolio českého distributora prémiových alkoholických i nealkoholických nápojů a vín Premier Wines & Spirits. 

Přednáška pro dospělé: Normální šílenství

8. ledna 2021 v 19:00

Představení nové knihy rozhovorů o duševním zdraví, léčbě a přístupu k lidem s psychickým onemocněním ve středu 13. ledna v 19 hodin.

Přednáška online: Rok 2021 ve znamení kovového Buvola

7. ledna 2021 v 09:40

Městská knihovna připravila na 11. ledna v 19 hodin on-line přednášku Rok 2021 ve znamení kovového Buvola.

Další články
Nahoru