Dnes Pondělí - zatazeno 3°C
Zítra Úterý - snih 3°C
Pondělí 29. 11. 2021
Svátek má Zina
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
Pierce Brosnan v české show? Zamiřte do Letňan
Foto: PVA EXPO PRAHA

Pierce Brosnan v české show? Zamiřte do Letňan

Tak to tu ještě nebylo! V areálu letňanského výstaviště se představí světová hudební show VIVALDIANNO. Jde o unikátní propojení hudby, 3D videí, tance, světelných efektů a laserů s příběhem génia barokní hudby Antonia Vivaldiho. A nejen to! Vypravěčem tohoto strhujícího projektu je legendární Pierce Brosnan! 

Projekt hudebníka a skladatele Michala Dvořáka ze skupiny Lucie se v nové, ještě dokonalejší verzi nazvané VIVALDIANNO RELOADED představí již 14. srpna od 20:00 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v rámci kulturního léta PRAGUE KEMP LETŇANY. Unikátní show v sobě propojuje hudbu, 3D videa, tanec, světelnou show a lasery v příběhu génia barokní hudby Antonia Vivaldiho.

Pro unikátní projekt z ryze české hudební dílny se navíc podařilo nadchnout i legendárního filmového agenta 007, hollywoodského herce Pierce Brosnana. Jeho hlas provádí diváky celým strhujícím příběhem. „S Piercem Brosnanem jsem se setkal na přelomu loňského roku v Los Angeles, kde proběhlo i samotné natáčení. Pierce je neskutečný profesionál a zároveň velmi přátelský a milý člověk,“ tvrdí Michal Dvořák, jehož velkolepou show vidělo už více než 150 tisíc diváků ve třech desítkách světových metropolí.

Spolu s Michalem a hlasem agenta 007 se v rámci představení VIVALDIANNO RELOADED představí na tři desítky významných tuzemských i zahraničních umělců z řad muzikantů i tanečníků, například Terezie Kovalová, Martina Bačová nebo Jiří Vodička a další. Více na www.praguekemp.cz. Zvýhodněné vstupenky v online předprodeji, případně na místě. Akci je možné si vychutnat také přímo ve svém voze zakoupením vstupenky pro automobil. Více na www.vstupenky-pva.cz.


Autor: TZ, red

Zdravotnický hackathon vyhrálo zařízení na automatické měření výdeje moči pacientů

22. listopadu 2021 v 11:59

Od pátku do neděle se v Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) utkalo téměř 200 českých a zahraničních hackerů na akci European Health Hackathon 2021. Akce, jejímž cílem bylo během 48 hodin vytvořit inovace ve zdravotnictví, se konala fyzicky v IKEM...

Saunia má otevřeno i 17. listopadu

15. listopadu 2021 v 18:47

Saunové světy Saunia mají otevřeno i během státního svátku ve středu 17. listopadu. Týká se to také všech šesti pražských poboček: Galerie Butovice, Vivo! Hostivař, Westfield Chodov, Centrum Černý Most, Galerie Harfa a Centrum Krakov.

Další články
Nahoru