dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
pozítří
Pátek - oblacno
4°C
Petit Fashion Market v holešovické tržnici nabídne nezávislou módu
Ilustrační foto: archiv

Petit Fashion Market v holešovické tržnici nabídne nezávislou módu

V Pražské tržnici v hale 13 proběhne dnes již podruhé Petit Fashion Market, který nabídne přes 50 autorů nezávislé módy, šperků a designu, stejně jako lokální občerstvení. Vstup je zdarma a bez bariér.

Na trhu najdete přes padesát prodejců autorské módy a designu. Například krkonošskou značku HANK, která nabízí trička, batohy i snapbacky, náhrdelníky LABOKA, které se ale dají použít také na ruku nebo do pasu, případně duo EH SISTERS, které navrhuje pánskou i dámskou módu a my milujeme hlavně jejich sukně.

Podtitul marketu zní Svatby. Okolo 30 % nabídky módy i občerstvení bude zaměřeno na svatební zboží. Akce podpoří také neziskovky. Na trhu můžete nakoupit ve Hvězdném bazaru, který provozuje Česká asociace paraplegiků – CZEPA jako jeden ze svých projektů na podporu vozíčkářů s poraněním míchy. Je to charitativní obchod, který zaměstnává vozíčkáře.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Další články
Nahoru